Neler Yeni

Xbox şarj kiti ne işe yarıyor ??

şahin doğan

80+ Platinum
açıklamasında yazıyor şarj cihazı diye

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Kontrolcüye takıyorsunuz Pil yerine. Bittiğinde sarja takıyorsunuz. bildiğim kadarı ile görevi o.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,451
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açıklamasında yazıyor şarj cihazı diye
tamam onu gördüm zaten nasıl oluyor anlamadım hiç pilimi şarj ediyor pili şarj ette pil şarj eleti olarak satılır dı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bata
Kontrolcüye takıyorsunuz Pil yerine. Bittiğinde sarja takıyorsunuz. bildiğim kadarı ile görevi o.
batarya gibi bişey sürekli pil almak yerine bataryanın şarjı bitince şarj edip devam ediyorsun

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
tamam onu gördüm zaten nasıl oluyor anlamadım hiç pilimi şarj ediyor pili şarj ette pil şarj eleti olarak satılır dı ?

bata

batarya gibi bişey sürekli pil almak yerine bataryanın şarjı bitince şarj edip devam ediyorsun
Kontrolcü için batarya gibi bir şey.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,451
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım teşekkürler yorumlardada çok memnun kalmışlar uzun ömürlüymüş şarjı kısa sürelik şarjla uzun götürüyormuş

Pil yerine Bunu Takiyorsunuz Bitince Sarj Ediyorsunuz Bu İşe yariyor kendisi
acaba oyun esnasındada şarj oluyor mu ? için 2 metre mi ne kablo cıkıyormuş yorumlarda gördüm

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
anladım teşekkürler yorumlardada çok memnun kalmışlar uzun ömürlüymüş şarjı kısa sürelik şarjla uzun götürüyormuş

acaba oyun esnasındada şarj oluyor mu ? için 2 metre mi ne kablo cıkıyormuş yorumlarda gördüm
Bilgim yok son sorunuzla ilgili.

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Knk bunu neyini anlamıyorsun ya kare olanı kokun pil yerine takıyorsun ps koku gibi oluyor bu kadar ben 4 tane pil kullanıyordum 2 si ile oynarken ikisi şarjdaydı 1.5 saatte dolduruyodu benimkiler bence buna gerek yok alma

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,451
İsim
Taha yücel
Knk bunu neyini anlamıyorsun ya kare olanı kokun pil yerine takıyorsun ps koku gibi oluyor bu kadar ben 4 tane pil kullanıyordum 2 si ile oynarken ikisi şarjdaydı 1.5 saatte dolduruyodu benimkiler bence buna gerek yok alma
seninde xboxun var bende yeni alıcamda bunu almasam pil kullansam piller ne kadar zaman gider ne kadar sürede değiştirir çok sık olursa olmadı bunun yerine pil şarj aleti alırım çok pahalı değil onlar pilleri şarj ederim hiç olmasa sürekli pile para vermem

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat
Vay anasını be 200 lira iken buna bu para verilmez deyip almamıştım 400 lira olmuş

Cevizli sucuk

80+ Bronze
seninde xboxun var bende yeni alıcamda bunu almasam pil kullansam piller ne kadar zaman gider ne kadar sürede değiştirir çok sık olursa olmadı bunun yerine pil şarj aleti alırım çok pahalı değil onlar pilleri şarj ederim hiç olmasa sürekli pile para vermem
Ben satalı bir kaç ay oldu insanlar %50 si şarjlı diye almıyor xboxı ps den kolları şarjı bin kat daha iyi bende duracell pil vardı ikili 2 tanede şarj aletinin pili vardı ortalama ikisininde aynıydı kullanma süreleri şarj aletleri 150 200 tl ye var almışken hızlı şarj olanları al 8 saat hiç durmadan gittiğini hatırlıyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,779
İsim
göksel yurtcan
sanırım powerbank gibi bir şey

Top Bottom