Neler Yeni

Xbox 9. Nesil Gamepad Hakkında

PunkiesT

80+ Bronze
Bilgisayar için gamepad önerisi sorduğumda pc ile uyumlu Xbox 9. çok uyumlu olduğu söylendi. Gaming gecesinde indirime girince direk aldım. Ama ne yazık ki kutudan sadece 2 tane duracell pil harici çıkıyor . 2 tane farklı kablo girişi var ama bir tane bile kablo çıkmıyor zaten bir tanesi hangi kablo olduğunu bilmiyorum. Siz pil ve adaptör olarak ne kullanıyorsunuz Xbox'ın çıkardığı alttaki gibi bir kit varmış . Bu diğer giriş ne işe yarıyor almak gerek limi ? Sizin bu durum hakkında ne çözümünüz oldu

YazılımKafa

80+ Silver
Bilgisayar için gamepad önerisi sorduğumda pc ile uyumlu Xbox 9. çok uyumlu olduğu söylendi. Gaming gecesinde indirime girince direk aldım. Ama ne yazık ki kutudan sadece 2 tane duracell pil harici çıkıyor . 2 tane farklı kablo girişi var ama bir tane bile kablo çıkmıyor zaten bir tanesi hangi kablo olduğunu bilmiyorum. Siz pil ve adaptör olarak ne kullanıyorsunuz Xbox'ın çıkardığı alttaki gibi bir kit varmış . Bu diğer giriş ne işe yarıyor almak gerek limi ? Sizin bu durum hakkında ne çözümünüz oldu

Şarj edilebilir pil almanı tavsiye ederim. Gp ve duracell marka çok kullanılıyor

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarj edilebilir pil almanı tavsiye ederim. Gp ve duracell marka çok kullanılıyor
Öyle çok gamepad ile işim olmuyor aslında şu iki kişilik oyunlar için aldımda fiyatlar çok pahalı microsoft yukarıda patlaştığım ürünü çıkarmışlar kablo takılıykende sarj oluyormuş ayrıca.

YazılımKafa

80+ Silver
Öyle çok gamepad ile işim olmuyor aslında şu iki kişilik oyunlar için aldımda fiyatlar çok pahalı microsoft yukarıda patlaştığım ürünü çıkarmışlar kablo takılıykende sarj oluyormuş ayrıca.
Fiyatlar pahalı zaten. Dualsense ten ucuza satılıyor ama şarjlı pil yüzünden onunla aynı paraya denk geliyor. Normal pille olacak iş değil. Sürekli pil değiştirmen gerekir

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
atif kekç

bu attığın linkteki ürünün fiyatı fena değilmiş bunu da alabilirsin sürekli pilleri çıkart tak zorunda kalmazsın

Bünyamina

80+ Gold
8 optimum duracell pil 169tl bu piller sana 3-4 ay full kullanımda fazlasıyla gider full dediğim 4-5 saat tahmin ediyorum daha fazlada olabilir.
Attığın linkteki pillerin şarj edilebilir olması güzel ama aşırı pil tüketen 3-5 günde ya da haftada bir tüketen cihazlar için bence uygun yoksa aşırı masraf gereksiz.
Bende çok düşündüm almayı ama mantıklı bir açıdan bakamadım zaten bana bu 8 pil 1 seneye yakın gider 169 TL max verim yani. Mantıklı değil böyle bir cihaz için o pil ve cihazı.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Silver
bende 1 hafta once aldım kolu ve bır haftadır kullanıyorum urunu lınkte verecegım urunlerle sorunsuz kullanabılırsınız adaptorle 5-6 metreden gecıkmesız kullanıyorum kablo kunusuna gelıcek olursak herhangı bır telefon kablosuyla baglayabılırsınız xbox controller uygulamasını ındırıp gamepadı guncelleyın oncelıkle https://www.amazon.com.tr/dp/B09DPK82T6?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details https://www.amazon.com.tr/dp/B098K3H92Z?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani kutudan kablo çıkması lazım yani sonuçda kablo girişi koymuşsun . Bir tane giriş var ama ne olduğunu anlayamadım bu girişin bilen varmı 3.5 mm jak girişinin yanında. Bu verdiğim linkteki ürünü kullanan varmı. AŞırı kullanan dmeiyelim hiç kullanmam pc de olsun diye aldım şahsen. It Takes Two ve A Way Out oyunlarını gamepad olunca oynayabiliyormuşsun bu sayede normal de klavye kullanmayı daha çok severim.

Palo DAYI

80+ Silver
Yani kutudan kablo çıkması lazım yani sonuçda kablo girişi koymuşsun . Bir tane giriş var ama ne olduğunu anlayamadım bu girişin bilen varmı 3.5 mm jak girişinin yanında. Bu verdiğim linkteki ürünü kullanan varmı. AŞırı kullanan dmeiyelim hiç kullanmam pc de olsun diye aldım şahsen. It Takes Two ve A Way Out oyunlarını gamepad olunca oynayabiliyormuşsun bu sayede normal de klavye kullanmayı daha çok severim.
knk o gırıs ayrı bır apart ıcın var bır vıdeoda gormustum ama ama suan hatırlayamadım gamepad gercekten dolu bır gamepad

PunkiesT

80+ Bronze
knk o gırıs ayrı bır apart ıcın var bır vıdeoda gormustum ama ama suan hatırlayamadım gamepad gercekten dolu bır gamepad
Sarj edilebilir bir yapısı olsa çok iyi olurdu eksik kalmış ve kablo çıkmaması kötü madem giriş varsa bence koyulmalıydı .

Palo DAYI

80+ Silver
Sarj edilebilir bir yapısı olsa çok iyi olurdu eksik kalmış ve kablo çıkmaması kötü madem giriş varsa bence koyulmalıydı .
Hatırladığım kadarıyla kendi bataryası var ve o bataryayı cikarmadan direk standa oturtup jarz edebiliyorsun tabi onu ayrı almak şartıyla videoyu bulabilirsem atarim

PunkiesT

80+ Bronze
Hatırladığım kadarıyla kendi bataryası var ve o bataryayı cikarmadan direk standa oturtup jarz edebiliyorsun tabi onu ayrı almak şartıyla videoyu bulabilirsem atarim
VAllahi bilmiyroum ben de o linkteki şeyi gördüm ama herşeyin fiyatı çok pahalı nedense

Top Bottom