Neler Yeni

xbox series s alınır mı

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
artıyor ama x series daha güçlü bir model

Hocam Series X bu devirde alınmaz. RTX 3060 ile nerdeyse eşit güçte ama RTX 3060lı sistemler Series X 'ten daha ucuza satılıyor. Bence f/p oranı çok önemli. PS5 ayrı bir dünya çünkü adamlar exclusiveleri PCye getirse bile 1-2 sene exclusive olayını yaşatıyor ama Xbox bildiğin PC'den farksız oldu üstüne de RTX 3060'lı PC'den pahalıya satıyorlar

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
Hocam Series X bu devirde alınmaz. RTX 3060 ile nerdeyse eşit güçte ama RTX 3060lı sistemler Series X 'ten daha ucuza satılıyor. Bence f/p oranı çok önemli. PS5 ayrı bir dünya çünkü adamlar exclusiveleri PCye getirse bile 1-2 sene exclusive olayını yaşatıyor ama Xbox bildiğin PC'den farksız oldu üstüne de RTX 3060'lı PC'den pahalıya satıyorlar
bu konuda %100 katılıyorum sana şuan bir üst sürümleri çıkmadan konsol alınmaz son 6 ay içerisinde x box x series imi sattım ve ps4 üm hala satışta:D illaki konsol alınacağı zaman indirim beklenmeli mesela geçen itopyada 15k ya x series satıldı öyle bir şey yakalamak lazım yada eş dost akraba vb.. yurt dışından gelirken getirmeli yoksa konsola o fiyatlar verilmez

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
Taşımak isterim
Sistem alıp upgrade etmek istemem
1080p-2K bana yeterli
Klavye Mouse şart değil
Overclock , driver update kıl yün ile uğraşamam
CSGO oynamak istemiyorum
Ray Tracing istiyorum ama RTX 3050 bile alamıyorum

diyorsan Series S mutlaka alınmalı. Series S bütçesi düşük olana Ray Tracingli veya Ray Tracing'siz 900p-2K arası oyun keyfini sunuyor. One X'te bulunmayan detaylar Series S'te oluyor. ( One X sadece çözünürlük olarak yüksek ) .

Series S ayrıca hala alınır hocam neden alınmasın ? Yeni nesil konsol sonuçta ? Niye hala alınır mı dedin yav :D

Series S'in fiyat/performans oranı baya iyi ama son zamanlarda RTX 3060 giriş segment kalitesinde toplanınca 12799 TL'ye PC Hocası gibi kanallardan da sistem düşürülebiliyor şayet sıfır Series S'in birkaç bin TL üstüne Series X gücünde PC de alıp keyfine rahatça bakabilirsin. RTX 3060 ile Series X birbirine çok yakın güçte
hocam pc var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla güzel bir pc varsa ben pek xss alıp mutlu olamamıştım. Çünkü orda olan bütün oyunları zaten pc'de oynamamıştım. Ekstra bana hiçbirşey katmadığı için 2021'de 3k'ya satmıştım. Ama playstation oyunlarını hiç oynamadıysan ben ps4 pro falan alırdım. Tabi fifa gibi oyunlar oynar geçerim dersen al.
aslında alma amacım şöyle büyük ekranda fifa mortal kombat vs oynamak 32 inç monitör yada tv alcam

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
bu konuda %100 katılıyorum sana şuan bir üst sürümleri çıkmadan konsol alınmaz son 6 ay içerisinde x box x series imi sattım ve ps4 üm hala satışta:D illaki konsol alınacağı zaman indirim beklenmeli mesela geçen itopyada 15k ya x series satıldı öyle bir şey yakalamak lazım yada eş dost akraba vb.. yurt dışından gelirken getirmeli yoksa konsola o fiyatlar verilmez

Hocam 15K'ya RTX 3060 alır 4K ve 2K'da Xbox Series X'ten daha iyi oyun keyfi yaşarım . Ben Xbox Series X + PS5 kullanıyordum o zamanlar çok fazla kıyas videoları performans analizlerine bakardım 3060 ile Series X nerdeyse başa baş idi. Sonra dedim neden Series X'i satıp RX 6600XT sistem dizmiyorum ki dedim 6600XT zaten 3060'ı da geçiyor. Direkt sattım Series X'i ve 6600XT topladım sonra Series X'te 4K 30 FPS açamadığım oyunları bile 6600XT ile 4K Medium 30 FPS açabiliyordum. Series X ancak 10 bin'e satılırsa alınabilir olur ki 3060'tan ucuz olsun

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
x için doğru ama s f/p gibi

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
hocam pc var zaten

aslında alma amacım şöyle büyük ekranda fifa mortal kombat vs oynamak 32 inç monitör yada tv alcam

PC'si olan adamın Xbox'a ihtiyacı olmaz . Paran Series S alacak kadarsa PC upgrade etmek daha sağlıklı olabilir. Eğer amacın KONSOL KULLANMAK ise Series S zaten alınabilecek konsol

x için doğru ama s f/p gibi

Series S bence şaşırtıcı derece ucuz kalıyor performansına göre. Tamam 2K açamıyor pek fazla ama 1080p'de RTX açmak veya stabil yeni nesil oyun oynamak hala 6000-7000 TL bütçe için müthiş durum

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,251
İsim
Ahmet Sevinç
Yakın zamanda xbox series s almayı düşünüyorum hala iş görür mü acaba ve eğer alırsam monitör mü almalıyım yoksa tv mi yardımcı olursanız sevinirim
ben şahsen önermiyorum daha para verip alacaksanız ps5 veya series x alın 2. el çünkü xss modern oyunlarda optimizde olacam diye pixelleri 720p ye kadar düşürebiliyor aşırı güçlü bir konsol değil muhtemelen yeni nesil çıkınca yüzüne bakılmaz game pass de artık ayrıcalık değil
alacaksanız tv niz android se iş görüyorsa bence monitör alın

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
PC'si olan adamın Xbox'a ihtiyacı olmaz . Paran Series S alacak kadarsa PC upgrade etmek daha sağlıklı olabilir. Eğer amacın KONSOL KULLANMAK ise Series S zaten alınabilecek konsol

Series S bence şaşırtıcı derece ucuz kalıyor performansına göre. Tamam 2K açamıyor pek fazla ama 1080p'de RTX açmak veya stabil yeni nesil oyun oynamak hala 6000-7000 TL bütçe için müthiş durum
hocam pcde rekabetci oyun oynadığım için nonitör 24 inç konsol ile büyük ekran fifa vs oynamak için alcam bide bi sorum daha var acaba 32inç monitör mü alsam tv mi

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
Hocam 15K'ya RTX 3060 alır 4K ve 2K'da Xbox Series X'ten daha iyi oyun keyfi yaşarım . Ben Xbox Series X + PS5 kullanıyordum o zamanlar çok fazla kıyas videoları performans analizlerine bakardım 3060 ile Series X nerdeyse başa baş idi. Sonra dedim neden Series X'i satıp RX 6600XT sistem dizmiyorum ki dedim 6600XT zaten 3060'ı da geçiyor. Direkt sattım Series X'i ve 6600XT topladım sonra Series X'te 4K 30 FPS açamadığım oyunları bile 6600XT ile 4K Medium 30 FPS açabiliyordum. Series X ancak 10 bin'e satılırsa alınabilir olur ki 3060'tan ucuz olsun
bende onu diyorum çok uyguna bir kampanya ya denk gelınmediği sürece şuan bizim piyasada konsol alınmaz.Mesela x box x series in avrupa fiyatı 500 euro bandında buda 10,300 lira civarı tutuyor yada s series 274 euro civarı 5600 tl civarı yani bu ürünlere şuanki piyasadaki 15k veya s series için 10-11k tutarlar ödemek sıkıntı.Performans açısından herzaman pc daha iyi tabii ki ama konsolunda bir rahatlığı var:D

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
bende onu diyorum çok uyguna bir kampanya ya denk gelınmediği sürece şuan bizim piyasada konsol alınmaz.Mesela x box x series in avrupa fiyatı 500 euro bandında buda 10,300 lira civarı tutuyor yada s series 274 euro civarı 5600 TL civarı yani bu ürünlere şuanki piyasadaki 15k veya s series için 10-11k tutarlar ödemek sıkıntı.Performans açısından herzaman pc daha iyi tabii ki ama konsolunda bir rahatlığı var:D
series s 7.5 bu arada

Berke123

80+ Bronze
pc yerine aldım kesinlikle pişman oldum

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
hocam pcde rekabetci oyun oynadığım için nonitör 24 inç konsol ile büyük ekran fifa vs oynamak için alcam bide bi sorum daha var acaba 32inç monitör mü alsam tv mi

Benim için monitör yakından TV ise uzaktan oynamak için vardır :d Haliyle 32" monitörü 4K'dan aşağı tercih etmezdim 27"'te bile 1080p bulanık görünmeye başlıyor.

Series S alıcaksam ve COD MW2 gibi oynlar da oynayacaksam konsolda , bir de ek olarak PC'yi de bağlamak için 27" 2K 144Hz monitör alırdım .

Top Bottom