Neler Yeni

Xbox Series S almalımıyım

sizce alsam nasıl olur?

• alırsan güzel olur

Oylar: 11 34.4%
  • alma gereksiz olur

Oylar: 11 34.4%
  • senin karararın

Oylar: 10 31.3%

• Oy kullanan toplam üye
    32

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Hocam şöyle diyim 10 yerine 13kya güzel bir sistem alsanız çok çok daha mutlu olursunuz bence ayrıca upgrade ihtimali yok hafızası düşük ben olsam pc alırdım
hocam belirtim zaten güzel bi laptopım var denebilir sadece konsolu seviyorum muhtemelen çok kulanacağım ve şunuda eklim ailem masaüstü almama pek izin vermiyor hatta buna bile izin vermiceklerdi baktılar küçük tamam zamanı gelsin dediler normalde bende laptop almicaktım masaüstü alıcaktım fazla büyük dediler

Existentia

80+ Silver
hocam belirtim zaten güzel bi laptopım var denebilir sadece konsolu seviyorum muhtemelen çok kulanacağım ve şunuda eklim ailem masaüstü almama pek izin vermiyor hatta buna bile izin vermiceklerdi baktılar küçük tamam zamanı gelsin dediler normalde bende laptop almicaktım masaüstü alıcaktım fazla büyük dediler
Hocam şartlar böyleyse öbür türlü olmaz diyorsanız tabi ki 10kya güzel seçenek ama siz bir tartın iyice

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Hocam şöyle diyim 10 yerine 13kya güzel bir sistem alsanız çok çok daha mutlu olursunuz bence ayrıca upgrade ihtimali yok hafızası düşük ben olsam pc alırdım
13 k sıfır pc yoki ikinci el desen oda canlı bomba gibi 2 gün kullanırsın 3.günde patlar şans işi biraz yurtdışında sıfırı 8000 TL bence alması çok mantıklı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

f/p oranı bitti dostum zaten series s in hiçbir f/p oranı yok cihaz 2021 den belli sahibim çok fazla masrafı var yeni kullanıcıalr için iş cihazı almak ile bitmiyor aynı olaylar ps5 de de mevcut
Haklısınız hocam tüm konsolar böyle aslında konsolu zararına satıp asıl parayı aksesuar abonelik vb şeylerden kazanıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,939
Üyeler
141,209
Son üye
madnessistaken
Top Bottom