Neler Yeni

Xbox Series S almalımıyım

sizce alsam nasıl olur?

• alırsan güzel olur

Oylar: 12 36.4%
  • alma gereksiz olur

Oylar: 11 33.3%
  • senin karararın

Oylar: 10 30.3%

• Oy kullanan toplam üye
    33

asko56

80+ Bronze
bende zaten fp liğini korursa alacağımı söyledim yinede tavsiye için teşekürler
f/p oranı bitti dostum zaten series s in hiçbir f/p oranı yok cihaz 2021 den belli sahibim çok fazla masrafı var yeni kullanıcıalr için iş cihazı almak ile bitmiyor aynı olaylar ps5 de de mevcut

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
f/p oranı bitti dostum zaten series s in hiçbir f/p oranı yok cihaz 2021 den belli sahibim çok fazla masrafı var yeni kullanıcıalr için iş cihazı almak ile bitmiyor aynı olaylar ps5 de de mevcut
masraf olarak neyi var bu fiyata ps4 var ama almayı pek istemiyorum çünkü doğru düzgün sıfırı yok ve yeni nesil konsol daha iyiymiş birde nasıl iş cihazı almak ile bitmiyor?

asko56

80+ Bronze
masraf olarak neyi var bu fiyata ps4 var ama almayı pek istemiyorum çünkü doğru düzgün sıfırı yok ve yeni nesil konsol daha iyiymiş birde nasıl iş cihazı almak ile bitmiyor?

1 series s 512 gb satılıyor ama kullanıcıya ssd olarak 360 gb kalıyor 360 gb a 2 oyun anca sıgıyor kaliteli 3a dedgimiz cinsten ortalama oyunlar dan ise 4 tane sıgıyor özel 512 gb expansion cartını veya 1 tb usb 3.0 hard disk alman lazım özel ssd xbox ın tüm özelliklerini kullanıyor iken hard diskte sadece depolama yapmak için kullanıyorsun

2. cihazı aldın gamepass sız olmaz zamlardan etkilenmemek için 3 yıl yapman lazım 7500 tl gibi bir şey tutuyor 1 yıl yapmak ister isende 2700 tl idi

3. cihaz joistikleri pil ile çalısıyor sarjlı pil 4 adet ve 1 adet sarj makinası alman gerekiyor bunlar olmaz ise olmaz

4. sonuçta bir konsol alıyorsunuz abonelikte olmayan oyunlar paralı 5000 tl de oyuna harcaman lazım

5. arkadaş çevren var ise xbox uyumlu destekli kulaklık alman gerekicek

6. eger oyunları klavye fare ile oynuyor xbox uyumlu klavye fare alman gerekecek

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
1 series s 512 gb satılıyor ama kullanıcıya ssd olarak 360 gb kalıyor 360 gb a 2 oyun anca sıgıyor kaliteli 3a dedgimiz cinsten ortalama oyunlar dan ise 4 tane sıgıyor özel 512 gb expansion cartını veya 1 tb usb 3.0 hard disk alman lazım özel ssd xbox ın tüm özelliklerini kulalnıyor iken hard diskte sadece depolama yapmak için kulalnıyorsun

2. cihazı aldın gamepass sız olmaz zamalrdan etkilenmemek için 3 yıl yapman lazım 7500 TL gibi bir şey tutuyor 1 yıl yapmak ister isende 2700 TL idi

3. cihaz joistikleri pil ile çalısıyor sarjlı pil 4 adet ve 1 adet sarj makinası alman gerekiyor bunlar olmaz ise olmaz

4. sonuçta bir konsol alıyorsunuz abonelikte olmayan oyunlar paralı 5000 TL de oyuna harcaman lazım

5. arkadaş çevren var ise xbox uyumlu destekli kulaklık alman gerekicek

6. eger oyunları klavye fare ile oynuyor xbox uyumlu klavye fare alman gerekecek
1 gb benim için pek sorun olmaz çünkü aynanada fazla oyun oynamayı seven biri değilim ve bende hdd var ama muhtemelen kulanmam 2-gamepass muhtemelen gelirse güzel bi oyunu bitirmek için alırım onun harici hem bilgisayar hem konsolda oynana bilen xbox hesabımda oyunşar var pil sorununu söylemişsniz benim için pek sorun değil duyduğuma göre bataryada takılabiliyor ve o batarya kolun içinde kendini şarj edebiliyomuş çok pahalı değilmiş 300-400tl onu kendi cebimden veririm xbox kulaklık sorun değil kulaklığı televizyona takabilirim kulaklığımın kablosu uygun klavye mousede gelirsek zaten yanda pc var sırf klavyeyle oynamak için almam yani burda benden maks 500tl bile çıkmıyor onun harici bi sorun varsa lütfen söyleyin teknik sorun fln

asko56

80+ Bronze
1 gb benim için pek sorun olmaz çünkü aynanada fazla oyun oynamayı seven biri değilim ve bende hdd var ama muhtemelen kulanmam 2-gamepass muhtemelen gelirse güzel bi oyunu bitirmek için alırım onun harici hem bilgisayar hem konsolda oynana bilen xbox hesabımda oyunşar var pil sorununu söylemişsniz benim için pek sorun değil duyduğuma göre bataryada takılabiliyor ve o batarya kolun içinde kendini şarj edebiliyomuş çok pahalı değilmiş 300-400tl onu kendi cebimden veririm xbox kulaklık sorun değil kulaklığı televizyona takabilirim kulaklığımın kablosu uygun klavye mousede gelirsek zaten yanda pc var sırf klavyeyle oynamak için almam yani burda benden maks 500tl bile çıkmıyor onun harici bi sorun varsa lütfen söyleyin teknik sorun fln
bu arada tv niz 4k ise zaten series s e bulaşmayın ps5 bakın

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bu arada tv niz 4k ise zaten series s e bulaşmayın ps5 bakın
yo hocam tvnin linkini zaten koydum 1080p 60hz bişi yukarda var dediğim gibi ps5 lerde çok pahalı 2.5kat pahalı yoksa kim istemez şöyle mükemel bi ps5

asko56

80+ Bronze
yo hocam tvnin linkini zaten koydum 1080p 60hz bişi yukarda var dediğim gibi ps5 lerde çok pahalı 2.5kat pahalı yoksa kim istemez şöyle mükemel bi ps5
1080p ise series s yeter

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

asko56

80+ Bronze

Existentia

80+ Silver
Almayın hocam o fiyata o performans yetersiz

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

Existentia

80+ Silver
anladım hocam neyi yetersiz bide 10kya daha iyisi varmı?
Hocam şöyle diyim 10 yerine 13kya güzel bir sistem alsanız çok çok daha mutlu olursunuz bence ayrıca upgrade ihtimali yok hafızası düşük ben olsam pc alırdım

Top Bottom