Neler Yeni

Xbox Series S icin oyun onerisi

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
Rdr 2 klavye mouse desteklese bende alacaktım da desteklemiyormuş maalesef. Üzdü . Önerim elden ring, ilk aklıma gelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajı tekrar atma konuyu yükselte tıkla
Bilgisayrdan oynuyorum bilgisayarda bile gamepad ile oynuyorum hocam. Oyun gamepad ile çok daha rahat oynanıyor mutlaka al dene derim kesinlikle pişman olmazsın harika bir oyun

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür
series S kullanırken pek kaliteli oyun yoktu gamepasste zamanında. O zaman hiç oynamadıgım indie oyunlara giriştim ve çok beğenmiştim. Şuan çok güzel oyunlar gamepasste. Uzun vadeli istersen assassins creed origins-odysseys-valhalla ya bakabilirsin.

YazılımKafa

80+ Silver
Bilgisayrdan oynuyorum bilgisayarda bile gamepad ile oynuyorum hocam. Oyun gamepad ile çok daha rahat oynanıyor mutlaka al dene derim kesinlikle pişman olmazsın harika bir oyun
Rdr bende var zaten. Bilgisayarda oynuyorum ama klavye mouse ile. Ben gamepad ile nişan alamıyorum öyle alışkanlığım yok. Xbox ı kardeşime aldım. Klavye mouse desteği olsa rdr de alacaktım ama kardeşim gamepad ile hiç oynayamaz. Belki alırım ama kararsızım

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
Rdr bende var zaten. Bilgisayarda oynuyorum ama klavye mouse ile. Ben gamepad ile nişan alamıyorum öyle alışkanlığım yok. Xbox ı kardeşime aldım. Klavye mouse desteği olsa rdr de alacaktım ama kardeşim gamepad ile hiç oynayamaz. Belki alırım ama kararsızım
Anladım hocam rdr2'de autoaim var diye hatırlıyorum yani nişan alması düşündüğünüzden çok daha kolay aklınızda bulunsun.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Ali
Xbox One S ve Series S kullanırken genelde

GtaV, FIFA 23, Forza Horizon 4-5, Hellblade: Senua's Sacrifice gibi oyunları oynardım.

YazılımKafa

80+ Silver
Anladım hocam rdr2'de autoaim var diye hatırlıyorum yani nişan alması düşündüğünüzden çok daha kolay aklınızda bulunsun.
Biliyorumda kardeşim ne kadar becerir emin olamadım. Neyse indirime girince alayım bari. Zaten 150₺ .

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Mert Ayylidiz
RDR2 bence gamepad ile hada iyi

YazılımKafa

80+ Silver
RDR2 bence gamepad ile hada iyi
Deneyeceğim. God of war , star wars falan gamepad ile oynadım. Gayet iyiydi. Rdr hiç denemedim. Bide kardeşim oynayacak. Önemli olan onun yapabilmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Mert Ayylidiz
beyler stardew valley kaydimi Steamden Xboxa gecirebilir miyim?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür
30fps oyun oynamak koymaz ise ( bana aşırı KOYAR) oynayabilirsin.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
Yapacak bir şey yok. Bütçe meselesi herkes ister 150-160 fps oynamayı. Bana da koyuyor ki imzamızdaki sistemler neredeyse aynı..

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Ali
Hocam bu düşünce bence saçma. Xbox One S alıp (pandemide 1300 liraya aldım) bir çok güncel oyunu tek tuş ile oynuyorum. Bu bütçede siz Gtx1050 alıp başka ekipman yokken bir şey yapamazken ben gayet keyifle oynuyorum.

İşin özü koyar koymaz değil. Herkes RTX 4090' lı sistem yada Ps5 ister ama hayatlar 1050Ti Xbox Series S☠️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,837
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom