Neler Yeni

Xbox series s teklifi aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Said samer aksan
Bence ss gereksiz bir konsol. Neden diyecek olur isen konsol çok güçsüz. Yani güçsüzden kastım evet ps4 pro gücünde ama sx'den 3 kat daha güçsüz. Bende zamanında heves edip aldım ama sadece 15 gün kullanıp sattım. Sebebi ise hiçbir farklılık katmadı bana. Çünkü pc'de olan oyunların hepsini oynadığım için hiçbir oyun gözüme farklı gözükmedi. Ama ps5 alınca öyle olmadı. Resmen hayranlıkla oyun katoluğunu gezmiştim. Eğer güçlü bir bilgisayarın varsa gereksiz. Bende senin gibi g29 alıp hevesim geçince yine sattım. Takas teklifi çok geldi ama nakit satmıştım.
SS kimin için diyecek sorar isen. Pc ile uğraşmayan işte tv başında oynarım diyen kişiler için. Ha belki fifa veya nba sevdalısı isen olabilir.

Birde başlığı görünce direk aklıma şu video geldi :D

Hocam öncelikle sağolun görüşleriniz için zaten hala ilan yayında bekliyorum nakit şu an öncelik bende ps5 düşünüyorum ama bilemedim birde böyle bi teklif geldi. Laptopum var asus rog g16 sorun yok oynarken ama masada küçük bir konsol çekti canım o yüzden düşündüm.

Başlığıda dikkat çeksin diye açtım aradığım tepkiyi sende buldum 😁😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar kuzenimde s konsol var ve forza 5 oynamak aşırı derecede keyifli ama g29 ile takas yapmana gerek yok g29 daha pahalıya satabilirsin
Sarı sayfada letgoda vs baktım millet bir 13k bir 9k biri gitmiş 7k yazmış bende 10k yapıştırdım bekliyorum

Hocam pc niz varsa gerek yok bence ps olsaydı olabilirdi ama xbox bana saçma geliyor sağlam pc varken
Laptop var rog g16 rtx4050 6gb var aslında baya iyi 32inç ekran yapıştırdım ama geriye dönük xbox oyunları çekiyor biraz zaten hala takas olmadı bekliyorum satışta

Bulaşma derim xboxa adamda elinden atmaya çalışıyor ürünü g29 daha yararlıdır o konsoldan şuanda

Biri her konsolmu demişti ?
Hocam sağolun , bende hala çelişkideyim zaten takası isteyende müsait değilmiş bende o yüzden fikir sorayım dedim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,483
Üyeler
142,933
Son üye
cezalandiricii
Top Bottom