Neler Yeni

Xbox series s teklifi aldım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,233
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar,
Geçen hafta uzun zamandır kullanmadığım g29 ve shifteri satma kararı aldım. Sonrasında çift kol xbox series s takas teklifi aldım bir ilanlara bakıyorum uzun zamandır satılıkta olanlar var fiyatı uygun olupta satılmayanlarda var o yüzden mantıklı geldi ayrıca pcde zaten gamepass var ve geriye dönük özlediğim oyunlarda var.
Varsa tavsiyesi yada aslında şöyle yapsan diyen teşekkür ederim.
Bence ss gereksiz bir konsol. Neden diyecek olur isen konsol çok güçsüz. Yani güçsüzden kastım evet ps4 pro gücünde ama sx'den 3 kat daha güçsüz. Bende zamanında heves edip aldım ama sadece 15 gün kullanıp sattım. Sebebi ise hiçbir farklılık katmadı bana. Çünkü pc'de olan oyunların hepsini oynadığım için hiçbir oyun gözüme farklı gözükmedi. Ama ps5 alınca öyle olmadı. Resmen hayranlıkla oyun katoluğunu gezmiştim. Eğer güçlü bir bilgisayarın varsa gereksiz. Bende senin gibi g29 alıp hevesim geçince yine sattım. Takas teklifi çok geldi ama nakit satmıştım.
SS kimin için diyecek sorar isen. Pc ile uğraşmayan işte tv başında oynarım diyen kişiler için. Ha belki fifa veya nba sevdalısı isen olabilir.

Birde başlığı görünce direk aklıma şu video geldi :D

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Emircan Doğankaya
Xbox series s kullandım çok iyi bir konsol kimseye aldırış etme derim çok iyi çalışıyor optimizasyonsa sorun yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhabalar,
Geçen hafta uzun zamandır kullanmadığım g29 ve shifteri satma kararı aldım. Sonrasında çift kol xbox series s takas teklifi aldım bir ilanlara bakıyorum uzun zamandır satılıkta olanlar var fiyatı uygun olupta satılmayanlarda var o yüzden mantıklı geldi ayrıca pcde zaten gamepass var ve geriye dönük özlediğim oyunlarda var.
Varsa tavsiyesi yada aslında şöyle yapsan diyen teşekkür ederim.
Bulaşma derim xboxa adamda elinden atmaya çalışıyor ürünü g29 daha yararlıdır o konsoldan şuanda
Mesaj otomatik birleştirildi:

2018 de çıkan oyun ayrıca günceleme gelmedi o oyuna her konsolda 30 fps tam bir cahil ya
Biri her konsolmu demişti ?

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Buna inanan hulkada da inanır
Alın o zaman bir ps5 testlerini siz kendiniz gerçekleştirin hocam buyrun

Son düzenleme:

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Hocam pc niz varsa gerek yok bence ps olsaydı olabilirdi ama xbox bana saçma geliyor sağlam pc varken

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
SEYF
Series S kesinlikle parasını hak etmeyen bir konsol. 120 hz oyunlarda görüntü çamur gibi deneyin görün

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ekin Büyükyağcı
Dostlar kuzenimde s konsol var ve forza 5 oynamak aşırı derecede keyifli ama g29 ile takas yapmana gerek yok g29 daha pahalıya satabilirsin

Top Bottom