Neler Yeni

Xbox series s yeni oyunları rahat oynatır mı ?

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Sende benim dediğimi anlarsın hocam gta 6 dahil mis gibi çalışacak bu konsolda sizin düşüncenize göre her oyun 3080 istemeli yok öyle bir şey steam hardware'e göre en çok kullanılan ekran kartlarının gücü series s'e denk series s olmasa dahi o ekran kartlarına optimize etmek zorundalardı.
Tamam dostum en iyi yeni nesil konsol Xbox series s ama 1-2 yıl sonra anlarsın dediğimi :)

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Oynatır ama 720p 60fps yada 1080 30fps oynarsın

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Çocukluğumdan beri god of war hayranı biriyim ps2 3 4 kullandım fanboylukla alakası yok xboxcuyum ama fanboy değilim ilk mesajda likeladığın adamın konusuna bak fanboyluk neymiş anlarsın dostum
God of war hayranıysan illa ps kullanmışsındır bir yerde peki neden xbox'ı seviyorsun ???

Aspect115

80+
Tamam dostum en iyi yeni nesil konsol Xbox series s ama 1-2 yıl sonra anlarsın dediğimi :)
Dostum gerçektende öyle çünkü x ve ps5'in performansı rezalet ve konsol dünyasının en berbat neslini geciyoruz bu yüzden bu nesil series s'imi alır diğer nesil adam gibi 4k oyunculuğa girerim 1-2 yıl sonra hala 1080p 60 fps'i koruduğunda görüşelim ozaman :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Git jedi survivor x ve ps5 performansına bak berbat bulanık 864p ye kadar düşen çözünürlük var ama git onunla aynı seviyede farklı oyunlara bak 4k 60 bile çalışıyor olay optimizasyonda biter dostlar.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Dostum gerçektende öyle çünkü x ve ps5'in performansı rezalet ve konsol dünyasının en berbat neslini geciyoruz bu yüzden bu nesil series s'imi alır diğer nesil adam gibi 4k oyunculuğa girerim 1-2 yıl sonra hala 1080p 60 fps'i koruduğunda görüşelim ozaman :D
Görüşürüz tamam ama ps5 ve xbox series x güzel cihazlar sadece bu nesil güzel oyun görmedik.

Aspect115

80+
God of war hayranıysan illa ps kullanmışsındır bir yerde peki neden xbox'ı seviyorsun ???
Dediğim gibi ps 2 3 4 kullandım ps exc güzeldir ama ps zengin işidir ve bir oyuna 1500 tl vermem ve artık ps tarafındaki exc oyunların tamamının aynı olduğunu farkettim tps oyunları pompaliyip duruyorlar kanka spiderman 2 grafiklerinin 1 den farkı yok 1500 tl oyun 3 yıl sonra belki eklenir ps plusa.

Top Bottom