Neler Yeni

Xbox Series X mi PC mi? Sizce Hangisini Almalıyım?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
1. seçenek: 7500 TL ye Xbox Series X

2. seçenek: Rtx2060 lı PC (11.000TL)

Arkadaşlar sizce bunlardan hangisini seçmeliyim bana Xbox daha mantıklı geldi hem daha ucuz hem daha performanslı bir de zaten amacım oyun oynamak, evde işlerimi görebileceğim bir pc var. Derslere falan girebilirim. Sizce hangisini almalıyım bana Xbox daha mantıklı geldi ama sizin de fikirlerini alayım.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
1. seçenek: 7500 TL ye Xbox Series X

2. seçenek: Rtx2060 lı PC (11.000TL)

Arkadaşlar sizce bunlardan hangisini seçmeliyim bana Xbox daha mantıklı geldi hem daha ucuz hem daha performanslı bir de zaten amacım oyun oynamak, evde işlerimi görebileceğim bir pc var. Derslere falan girebilirim. Sizce hangisini almalıyım bana Xbox daha mantıklı geldi ama sizin de fikirlerini alayım.
Xbox Series x al. Zaten PC varmış az buçuk yani

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi
ben şahsen pc alırdım elinizdeki pc istediğiniz fps oyunlarını vs oynatıyorsa series x almak daha iyi olur

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şahsen pc alırdım elinizdeki pc istediğiniz fps oyunlarını vs oynatıyorsa series x almak daha iyi olur
Hikayeli oyunları oynayamıyorum zaten, oynabildiğim oyunlar Fortnite ve Valorant, Valorant oynamasam da olur yani. Bana da Xbox daha mantıklı geliyor.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,907
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ak'f

80+ Bronze
İkisi arasından senin durumun için uygun olanı X olacaktır ancak bana sorarsan Series S düşünebilirsin. RTX falan açmayacaksan S ile 60 FPS -ki bazı platform oyunları 120 FPS seviyesinde de oynatıyor- X para kaybı

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
İkisi arasından senin durumun için uygun olanı X olacaktır ancak bana sorarsan Series S düşünebilirsin. RTX falan açmayacaksan S ile 60 FPS -ki bazı platform oyunları 120 FPS seviyesinde de oynatıyor- X para kaybı
S o kadar da güçlü değil.120 FPS çok nadiren oluyor. Series x daha mantıklı kesinlikle para israfı değil ve 4k oyun oynanabiliyor bir kere

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
x alma şansı varsa s almak hata bence. zaten arada büyük bir performans farkı olmasını geçtim, büyük bir depolama farkı da var. series s +ssd fiyatı = series x fiyatı yapıyor.

güç farkına da forza horizon 5ten örnek vermek gerekirse 4k30fps vs 1080p30fps çalışacak.

Ak'f

80+ Bronze
S o kadar da güçlü değil.120 FPS çok nadiren oluyor. Series x daha mantıklı kesinlikle para israfı değil ve 4k oyun oynanabiliyor bir kere
Series S X kadar güçlü olmasa da 60 FPS oynatıyor ancak X 90 FPS oynatır genellikle. Para israfı dememin sebebi X alıp 4K deneyimi yaşamayan Türk oyuncular. X alıp 4K ekranın yoksa paranı boşa vermiş olursun. S gayet yeterli ancak X' in 4K olması Türk oyuncular için bir artı değil.

01adanalı

80+ Silver
Series X al derim zaten bilgisayarın varmış .

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Series S X kadar güçlü olmasa da 60 FPS oynatıyor ancak X 90 FPS oynatır genellikle. Para israfı dememin sebebi X alıp 4K deneyimi yaşamayan Türk oyuncular. X alıp 4K ekranın yoksa paranı boşa vermiş olursun. S gayet yeterli ancak X' in 4K olması Türk oyuncular için bir artı değil.
Series s 30 FPS lere kadar düşebilir . Ama Series x neredeyse 3 kat güçlü.

Top Bottom