Neler Yeni

Xbox Series X mi Playstation 5 mi?

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
Xbox one s sahibiyim eskidiği için upgrade etmek istiyorum xbox almak istiyorum fakat one s de oyun kıtlığı çektiğim için ps mi alsam diye gidip geliyorum yardımcı olur musunuz?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Yusuf Kaplan
Xbox one s sahibiyim eskidiği için upgrade etmek istiyorum xbox almak istiyorum fakat one s de oyun kıtlığı çektiğim için ps mi alsam diye gidip geliyorum yardımcı olur musunuz?
Ben kesinlikle ps5 alırdım. Tam bilmiyorum ama pro falan çıkacak diyorlardı ps5 için. Bekle istersen. Ama araştır pro olayını emin değilim

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kesinlikle ps5 alırdım. Tam bilmiyorum ama pro falan çıkacak diyorlardı ps5 için. Bekle istersen. Ama araştır pro olayını emin değilim
Baya güçlü olacak diyorlar pro ama fiyatı ne kadar olur bilmiyorum slim 16 17K şuan

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Atakan
PC sahibi değilsen önceliğin PC olmalı. PS5 oyunları gümbür gümbür PC'ye geliyor, Gamepass'te var tabi PC'de..
Ayrıca PS5 donanımı RTX 2070 seviyelerinde kaldı maalesef.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
PC sahibi değilsen önceliğin PC olmalı. PS5 oyunları gümbür gümbür PC'ye geliyor, Gamepass'te var tabi PC'de..
Ayrıca PS5 donanımı RTX 2070 seviyelerinde kaldı maalesef.
Yeni pc topladım birde konsolu yenileyim dedim o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani PC varsa ps5 in hiçbir anlamı yok aslında

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Furkan Görür
PC varsa aslında Series in bir anlamı yok çünkü çoğu oyunu oynuyorsun git bir control al yeterli.

PS5 alacaksan acelesi yoksa bu yıl ps5 pro çıkacak onu beklemeni öneririm.
İlla xbox alacaksan ve evinde 4k tv yoksa S al ama 4k oyun oynamak istiyorum 4k tvde var dersen 4k oyun pek yok olsa da 30fps falan. 30fps oyun oynamayı seviyorsan alabilirsin Xi

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
PC varsa aslında Series in bir anlamı yok çünkü çoğu oyunu oynuyorsun git bir control al yeterli.

PS5 alacaksan acelesi yoksa bu yıl ps5 pro çıkacak onu beklemeni öneririm.
İlla xbox alacaksan ve evinde 4k tv yoksa S al ama 4k oyun oynamak istiyorum 4k tvde var dersen 4k oyun pek yok olsa da 30fps falan. 30fps oyun oynamayı seviyorsan alabilirsin Xi
Controller almanın bir anlamı yok elimde xbox kontrolcüsü var one s den dolayı 4k TV yok evimde acelesi yok ps5 pro bekleyebilirim ps6 pro çıkana kadar götürür aslında beni çoğunlukla online oynuyorum zaten pc de

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Atakan
Uzun yıllar PS4 kullandım ve hemen her exlusive oyunu bitirdim. Sony tüm oyunları PC'ye getirmeye başladı ve PS almanın bence mantığı kalmadı. RTX, DLSS vs tüm teknolojilerle PS5'e göre çok daha iyi çalışıyor oyunlar artık PC'de. Bir dualsense aldım DSX yazılımı ile tüm pc oyunlarını oynuyorum.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
Uzun yıllar PS4 kullandım ve hemen her exlusive oyunu bitirdim. Sony tüm oyunları PC'ye getirmeye başladı ve PS almanın bence mantığı kalmadı. RTX, DLSS vs tüm teknolojilerle PS5'e göre çok daha iyi çalışıyor oyunlar artık PC'de. Bir dualsense aldım DSX yazılımı ile tüm pc oyunlarını oynuyorum.
Ben one s de oyun yok diye aylardır doğru düzgün açmıyorum çok nadir acıyorum aynısını yeni nesilde yaşayacağımı bile bile almanın bir anlamı yok teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
fifa tarzı oyunlar oynayacaksan mutlaka konsol şart. pc de her sene hile oluyor ve önüne geçilemiyor. üstüne ps exclusive oyunlar pc ye geç çıkıyor, beklemem diyorsan. üstüne konsolun keyfi başka ben ps4 deneyimlemiştim kısa bir süre keyif alıyordum baya. pc de oynamaktan çok farklı.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
ps5 oyun anlamında eyvallah iyi ama sonuna kadar xbox cuyum

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yiğit Erdem
Fifadan nefret ediyorum vazgeçtim konsol almaktan one s satıp pc deki ekipmanları yükselteceğim
fifa tarzı oyunlar oynayacaksan mutlaka konsol şart. pc de her sene hile oluyor ve önüne geçilemiyor. üstüne ps exclusive oyunlar pc ye geç çıkıyor, beklemem diyorsan. üstüne konsolun keyfi başka ben ps4 deneyimlemiştim kısa bir süre keyif alıyordum baya. pc de oynamaktan çok farklı.

One s satmak istesem ne kadar eder? 1tb all digital edition temiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Fifadan nefret ediyorum vazgeçtim konsol almaktan one s satıp pc deki ekipmanları yükselteceğim

One s satmak istesem ne kadar eder? 1tb all digital edition temiz
bana kalırsa rekabetçi oyunları rahatlıkla oynayabileceğin bir bilgisayarın üstüne konsol olması daha iyi. konsol aldığın zaman oyunları daha erken oynama fırsatının yanı sıra stabil performansa sahip olacaksın sürekli. bence ikisinin beraber olduğu bir kombinasyon yapmak daha mantıklı.

Top Bottom