Neler Yeni

Ps5 mi almalıyım Xbox Series X mi?

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Çok kabataslak bir yorum olabilir ama bir Ps5 sahibi olarak en basit şu kontrolcüsü muhteşem. Yazılım noktasında Xbox'tan önde bu da net bir artı. Birkaç haber okudum eğer doğruysa Xbox çekilme yoluna girmiş Sega gibi bir oyun sağlama platformu vasfına dönüşeceklermiş falan. Bu gayede mekan Ps'ye kalabilir. Onu da geçelim yarın sıkılıp satsan Ps5 ekmek gibi gidiyor...

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
Şu an Ps4 üm var 6 yaşından beri PlayStation oyuncusuyum xbox 360 ve xbox one da aldığım olmuştu, uzun süredir ps plusa oyun gelmiyor exclusive oyunların çoğunu oynadım bitirdim konsolun kendi oyunları bile gelmiyor plusa, bi de bizim internet 15 mbps superbox olduğundan oyun indirmek işkence oluyor xbox da çok daha yüksek indirme hızları oluyodu, eski oyunları da 60-120 fps falan oynayabiliyosunuz ps de oynanmıyor eski oyunlar da, ikisinin de eksileri ve artıları var ps5 almayı düşünüyorum sizce Xbox mı almalıyım.
Ezelden ber bir Xbox kullanıcısı olarka PS5 diyorum çünkü Xbox özel oyunları da çok şatafatlı değil malesef. Ps5 o konuda daha iyi işler çıkarıyor

asko56

80+ Bronze
Şu an onun çok sıkıntısını çekiyorum zaten, eski oyunlar 30gb dı max şimdi 70-80 gb, bugün altyapı için geldiler 50 mbps olacak ve ps4 den yine ps5 e geçecem
çok iyi çag atlayacaksın 50 yeterli gelicektir updateler vs için

BARANN35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baran Bal
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konsollar

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Şu an Ps4 üm var 6 yaşından beri PlayStation oyuncusuyum xbox 360 ve xbox one da aldığım olmuştu, uzun süredir ps plusa oyun gelmiyor exclusive oyunların çoğunu oynadım bitirdim konsolun kendi oyunları bile gelmiyor plusa, bi de bizim internet 15 mbps superbox olduğundan oyun indirmek işkence oluyor xbox da çok daha yüksek indirme hızları oluyodu, eski oyunları da 60-120 fps falan oynayabiliyosunuz ps de oynanmıyor eski oyunlar da, ikisinin de eksileri ve artıları var ps5 almayı düşünüyorum sizce Xbox mı almalıyım.
Kral çok basit güzel pc varsa ps5 al yoksa xbox al hem xbox hem ps oyunlarını oynarsın daha iyi olur.

BARANN35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baran Bal
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konsollar
Kral çok basit güzel pc varsa ps5 al yoksa xbox al hem xbox hem ps oyunlarını oynarsın daha iyi olur.
Ps oyunları yok Xbox da ps in özel oyunları Xbox ı eziyor yıllardır zaten, elimdeki ps4 ü satıp bi laptop alacam iş için, yanına da ps5 alacam hem pc hem ps5 olacak :)

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Ps oyunları yok Xbox da ps in özel oyunları Xbox ı eziyor yıllardır zaten, elimdeki ps4 ü satıp bi laptop alacam iş için, yanına da ps5 alacam hem pc hem ps5 olacak :)
En mantıklısını yapıyorsun

Helixo

80+ Bronze
Çok kabataslak bir yorum olabilir ama bir Ps5 sahibi olarak en basit şu kontrolcüsü muhteşem. Yazılım noktasında Xbox'tan önde bu da net bir artı. Birkaç haber okudum eğer doğruysa Xbox çekilme yoluna girmiş Sega gibi bir oyun sağlama platformu vasfına dönüşeceklermiş falan. Bu gayede mekan Ps'ye kalabilir. Onu da geçelim yarın sıkılıp satsan Ps5 ekmek gibi gidiyor...
hiçbiri pc al daha iyi xbox oyunlarıda pc ye geliyor ps oyunlarıda pc ye geliyor

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Xbox oyunlarının çoğu PS5e gelecek. Xbox üstü kapalı şekilde de olsa birinci ağızdan duyurdu denebilir. Birkaç Xbox Exclusive oyuna Dualsense desteği geldi mesela geçen de 😀

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bir arkadaş vardı babasının ürünüymüş gibi PS5 savunan, hayret konuda göremedim :p
PC'n varsa ve Xbox game pass vs. oyunları iyi kötü oynayabiliyorsan PS5 al.
Xbox'ın alamet-i farikası pek yok.

Top Bottom