Neler Yeni

PLAYSTATİON 5 VS XBOX SERİES X

omrchn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ÖMER FARUK CİHAN
HANGİSİ DAHA MANTIKLI PLAYSTATİON OYUNLARININ HEPSİ PC DE OYNANMIYOR AMA XBOX OYNANABİLİYOR PLAYSTATİON 5 ALIP MACBOOKTAN GEFORCE NOW İLE XBOX OYUNLARI OYNAMAK DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM İYİ PAZARLAR İYİ GÜNLER

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Bu sorunun cevabı PS5 yani net bir şekilde.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
HANGİSİ DAHA MANTIKLI PLAYSTATİON OYUNLARININ HEPSİ PC DE OYNANMIYOR AMA XBOX OYNANABİLİYOR PLAYSTATİON 5 ALIP MACBOOKTAN GEFORCE NOW İLE XBOX OYUNLARI OYNAMAK DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM İYİ PAZARLAR İYİ GÜNLER
xbox yerine pc de alabilirsin ama ps5 yerine pc alamazsın ama gamepass sayesinde xboxda alınabilir oyuncuya kalmış bir durum sadece Forza dan xbox alanları biliyorum bunu tartışmaya gerek yok hangisini istiyorsan onu alman lazım

Hangisinin oyunlarını daha çok seviyorsan onu

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
Pc sahibiyken xbox series s aldım 2 ay sonra kullanmadığımı fark edip sattım pc varken çok gereksiz bir alet. Şuanda ps5 ve pc sahibiyim bu şekilde çok daha iyi ikisinide aktif olarak kullanıyorum.

r4NG3r

80+ Silver
Ps5 tabii ki

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Hocam bu dönemde Xbox felan alınmaz. Peki neden alınmaz onu anlatayım. Xbox'ın özel oyunları Playstation ve Nintendo'ya gelecek ve 3.parti dağıtıcı bir firma olacaklar. Playstation'ın bazı oyunları sadece PC'ye geldi. Playstation'ın özel oyunları Xbox'a göre daha kaliteli çünkü Sony yani Playstation oyunlarına çok fazla para yatırıyor. Ama Microsoft yani Xbox'ın öyle bir durumu yok az bütçe ile oyun yapıyorlar ve kalitesi düşük oluyor bu oyunların. PS5 daha mantıklı olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom