Neler Yeni

xbox ultimate aile paylaşımı

ISwanky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Öztürk
Merhaba dostum Xbox aile paylaşımından bilgisi verebilecek var mı . 3 yıllık Xbox üyeliği alacağım da steama gelen zamlardan sonra, Xbox aile paylaşımı duydum ama pek bilgim yok .

Sistemi tam olarak nasıl acaba . Nasıl paylaşım oluyor . Beraber aynı anda oynama sahip mi yoksa Steam gibi mi ben girince onu oyundan atıyor mu? Size zahmet olmazsa bu konuda bana yardımcı olur musunuz . Duruma göre yoksa 2 tane Xbox üyeliği alacak gibi duruyorum.

Nette pek fazla düzgün bilgi bulamadım ayrıntılı . Şimdiden teşekkür ederim 💛

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,425
İsim
MehmedVII
Merhaba dostum Xbox aile paylaşımından bilgisi verebilecek var mı . 3 yıllık Xbox üyeliği alacağım da steama gelen zamlardan sonra, Xbox aile paylaşımı duydum ama pek bilgim yok .

Sistemi tam olarak nasıl acaba . Nasıl paylaşım oluyor . Beraber aynı anda oynama sahip mi yoksa Steam gibi mi ben girince onu oyundan atıyor mu? Size zahmet olmazsa bu konuda bana yardımcı olur musunuz . Duruma göre yoksa 2 tane Xbox üyeliği alacak gibi duruyorum.

Nette pek fazla düzgün bilgi bulamadım ayrıntılı . Şimdiden teşekkür ederim 💛
@Gri Caner

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

ISwanky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki bu paylaşım ücretli mi . 585 liraya 3 yıllık xbox almak istiyorumda aile paylaşımı için ekstra para ödememiz gerekecek mi . ve bunun sınırı var mı . aynı anda oyun oynayabilir miyiz

bu arada teşekkür ederim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
peki bu paylaşım ücretli mi . 585 liraya 3 yıllık xbox almak istiyorumda aile paylaşımı için ekstra para ödememiz gerekecek mi . ve bunun sınırı var mı . aynı anda oyun oynayabilir miyiz

bu arada teşekkür ederim
Bu aile paylaşımı olmayıp farklı bir açıktır. Sistem açığıdır. Ama Microsoft bu açığı kapatmıyor.
Aynı anda oyun oynayabilirsiniz.
EA Play/Ubisoft Connect/Minecraft'a erişim sıkıntılıdır. Haricindeki oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Haricinde kalan oyunlara online erişim sağlayabilirsiniz.

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
Bildiğim kadarı ile aile paylaşımı henüz gelmedi game pass'e. Microsoft üzerinde çalışıyordu en son.

Top Bottom