Neler Yeni

🔥🔥XCLOUD'A RESMİ KLAVYE FARE DESTEĞİ GELMİŞ!!!🔥🔥

BGSGP

80+ Bronze
Xcloud'a 3 yıldır beklediğimiz resmi klavye fare ile oynama desteği sonunad gelmiş!!!!
1711480605634.png

İnanmayan baksın ben edge'den açtım uygulamadan bilmiyorum. Şuanlık deneme şansım yok, 2 gün sonra falan denicem. Şu anlık çok az oyun için destekli ama iddiasına varım bir iki aya kalmaz tüm oyunlara destek gelir. Siz sevindiniz mi bilmiyorum, aşağıdaki klavye+fare sembolünü görünce içten çığılık attım.
1711480807660.png

CHP logosu gibi işaretledim maşalah :hackerman:

Ekleme: En üstteki fotoğrafta anlamadın ama ''not on cloud'' yazıyordu, üstüne tıklayınca sayfayı yenileyince gitti. O bir sorun değildir umarım...

Meraklısına gördüğüm ilk kaynak: https://www.theverge.com/2024/3/26/24112659/xbox-cloud-gaming-mouse-and-keyboard-support-preview

Son düzenleme:

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yiğit Erdem
Xcloud'a 3 yıldır beklediğimiz resmi klavye fare ile oynama desteği sonunad gelmiş!!!!
Alıntıyı görüntüle
İnanmayan baksın ben edge'den açtım uygulamadan bilmiyorum. Şuanlık deneme şansım yok, 2 gün sonra falan denicem. Şu anlık çok az oyun için destekli ama iddiasına varım bir iki aya kalmaz tüm oyunlara destek gelir. Siz sevindiniz mi bilmiyorum, aşağıdaki klavye+fare sembolünü görünce içten çığılık attım.
Alıntıyı görüntüle
Ben 2022 Kasım ve Aralık'ta kullanmıştım sonra Xbox aldım zaten platformun geliştiğini görmek harika umarım tr desteği de gelir

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Sonunda telefon ve TV gibi cihazlarda zaten olmazda pc için güzel olmuş

BGSGP

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birkaç dakika önce 20 dakika civarlarında High on Life oynadım klavye fare ile. Online oyunlar için fiyasko, R6S oynanamaz, çünkü gecikme online oyun için çok fazla. Ama hikayeli oyunlarda o kadar problem olacağını zannetmiyorum. GeForce NOW falan hayal edenler kaçsın, şu anki haliyle o kaliteye yakın diyemeyiz. Aşırı kötü de değil. Asıl Türkiye'ye geldiğinde xCloud ülkede şahlanır (ki 500 lirayı geçmez ise.)
Sonunda telefon ve TV gibi cihazlarda zaten olmazda pc için güzel olmuş
Televizyonu bilemem de telefona eklenir bu arada. (Daha eklenmedi.) Android 12 (öncekiler de olabilir) ve sonrasında, uygulamalar klavye ve fareki kilitleyebiliyor. (Yani, oyun açınca mouse ekranın üstünde gezmek yerine oyun içinde tepki veriyor, gamepad bağlarkenki gib.) GeForce NOW'da vardı, hatta ben önceki yaz tatilinde oyun oynamak için hep telefona klavye fare bağlayıp cloud oyun oynardım. Eklemesinin zor olduğunu düşünmüyorum, talep olursa eklerler çok rahat bir şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Alperen
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ekleme: En üstteki fotoğrafta anlamadın ama ''not on cloud'' yazıyordu, üstüne tıklayınca sayfayı yenileyince gitti. O bir sorun değildir umarım...

Meraklısına gördüğüm ilk kaynak: https://www.theverge.com/2024/3/26/24112659/xbox-cloud-gaming-mouse-and-keyboard-support-preview
Ne işe yarıyor hocam xcloud hiç bilmiyorum duymadım da

BGSGP

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne işe yarıyor hocam xcloud hiç bilmiyorum duymadım da
GeForce NOW'un Türkiye'de olmayan daha ucuz hali. GFN'den farkı, ek olarak oyun almanıza gerek kalmıyor. xCloud alıyorsun sonra o 400 tane oyundan seç beğen oynuyorsun üyelik boyunca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Alperen
GeForce NOW'un Türkiye'de olmayan daha ucuz hali. GFN'den farkı, ek olarak oyun almanıza gerek kalmıyor. xCloud alıyorsun sonra o 400 tane oyundan seç beğen oynuyorsun üyelik boyunca.
Anladım bir nevi Xbox game pass gibi peki kaç TL

Top Bottom