Neler Yeni

Çözüldü✓ XDRİVE 15'Lİ (kumaş) MI YOKSA HAWK FAB V4 MÜ?

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
arkadaşlar bu koltuğa sahip olanlar varsa sıkıntılarıyla bilrikte yazarlarsa çok memnun olurum bu iki koltuk arasında kaldım bütçem 4500 maximum hawk fab v4 amazonda 3800 tl ye düşmüş xdrivede 4500 e bulunabiliryor adanada olduğum için kumaş koltuk bakıyorum .

hawk koltuk 3500 tl kendi sitesindede babam güvenmiyor

Son düzenleme:

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
f/p olarak hawk

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,684
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hawk. xDrive önermem

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hawk. xDrive önermem
valla donanım arşıvınin istagramında % 15 li rampageleri gördüm kl 77 ile kl56 3d arasında kalmıştım sonra biraz araştırdım x drive 15 li yi gördüm sonra hawk la xdrive 15 li arasında kaldım hangisini alsam benim için terletme yapmayacak bide beldesteği iyi olacak bi koltuk lazım .
15 li de 3d kol yok dirsekler boşta yani ama daha ergonomik gibi gözüküyor hawk a faza bakamadım şu anlık

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
valla donanım arşıvınin istagramında % 15 li rampageleri gördüm kl 77 ile kl56 3d arasında kalmıştım sonra biraz araştırdım x drive 15 li yi gördüm sonra hawk la xdrive 15 li arasında kaldım hangisini alsam benim için terletme yapmayacak bide beldesteği iyi olacak bi koltuk lazım .
15 li de 3d kol yok dirsekler boşta yani ama daha ergonomik gibi gözüküyor hawk a faza bakamadım şu anlık
Hocam kafa desteğine zaten sadece yatar haldeyken kafanızı koyuyorsunuz, biraz sert ama oturunca rahatlıyor. Bel desteği gayet yeterli. Bel desteği dediğiniz şey yumuşak olmamalı zaten bence. Bu sizin belinizi düzelten bir şey eğer yumuşak olup ezilseydi bel desteği olmaktan çıkardı ama yine de bel desteği de gayet yeterli seviyede yumuşak şahsen kullandığım için bütün sorularınızı alabilirim

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kafa desteğine zaten sadece yatar haldeyken kafanızı koyuyorsunuz, biraz sert ama oturunca rahatlıyor. Bel desteği gayet yeterli. Bel desteği dediğiniz şey yumuşak olmamalı zaten bence. Bu sizin belinizi düzelten bir şey eğer yumuşak olup ezilseydi bel desteği olmaktan çıkardı ama yine de bel desteği de gayet yeterli seviyede yumuşak şahsen kullandığım için bütün sorularınızı alabilirim
hocam uzun kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşadınızmı bide mağlum adana 45 50 dereceyi görüyor insan terleyince okumaş deriye batıyormu .
bide hangi hawk daha iyi yoksa fab v6 yla fab v4 ün arasıdna sadice kozmetikmi farklı ?

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Hocam xDrive 15'li Yeşil versiyonunu 3-4 aydır kullanıyorum.
Bu koltuğun kötü yanları:

1. Kolçaklar 3D maalesef 4D olabilirdi,
2. Kolçakların sabitleyicileri pekte iyi değil yani küçücük bir güçle sallanıyorlar biraz,
3. Sırtımızı yasladığımız arka panel bir zaman sonra gevşiyor benim için büyük bir problem değil ama vidaları tekrar sıkıp problem çözülebilir,
4. Mekanizma kısmında az da olsa bir gıcırdama sesi mevcut. Mekanizma arkaya yaslandığınızda biraz gıcırdıyor ama kulaklık kullandığınızda zaten hiç duymazsınız,
5. Deri olduğu için ister istemez terleme yapacaktır. Az kalın bir pantolon giydiğimde terletiyordu açıkçası,
6. ve son olarak ürün ilk geldiğinde ağır bir plastik/deri kokusu vardı çok rahatsız ediyordu ama şuan en ufak bir koku bile yok 1 ay'da falan tamamen geçti...

Ben xDrive 15'li aldınta sonra HAWK'ı gördüm ama pek beğenmemiştim fakat keşke bu kumaş olsaydı dedirttirdi terletmeden dolayı.

Ha bu arada bel ve boyun yastıkları biraz sert gelebilir zamanla yumuşuyor.
İlk geldiğinde hiç alışmamıştım ama şuan memnunum.

Fakat yine de HAWK'ın Fab v4'ünü denemek isterdim...
NOT: Deneyimlerim 15'li Deri versiyonu için. xDrive'in 15'li modeli hakkında bir bilgi edinmeniz açısından yazmak istedim...

Son düzenleme:

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
hocam uzun kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşadınızmı bide mağlum adana 45 50 dereceyi görüyor insan terleyince okumaş deriye batıyormu .
bide hangi hawk daha iyi yoksa fab v6 yla fab v4 ün arasıdna sadice kozmetikmi farklı ?
Fab V1-2-3-4-5 fark etmez hepsinin modeli aynı sadece renkleri farklı.
45-50 derecede terleyip oturmadım maalesef ama şortla oturduğumda 30 derecede terli olmayan bir şekilde batma yapmıyor yapacağını da sanmıyorum kumaş ama şu şey kumaşlardan değil hani ucunda böyle tül tül şeyler olur tam anlatamam ama batar onlardan yok. Şahsen çok uzun zamandır kullanmıyorum ama uzun kullanımda vurdulu kırdılı davranmadığınız sürece sorun olmayacağı belli o kaliteyi hissediyorsunuz

Nordik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burak
Hocam xDrive 15'li Yeşil versiyonunu 3-4 aydır kullanıyorum.
Bu koltuğun kötü yanları:

1. Kolçaklar 3D maalesef 4D olabilirdi,
2. Kolçakların sabitleyicileri pekte iyi değil yani küçücük bir güçle sallanıyorlar biraz,
3. Sırtımızı yasladığımız arka panel bir zaman sonra gevşiyor benim için büyük bir problem değil ama vidaları tekrar sıkıp problem çözülebilir,
4. Mekanizma kısmında az da olsa bir gıcırdama sesi mevcut. Mekanizma arkaya yaslandığınızda biraz gıcırdıyor ama kulaklık kullandığınızda zaten hiç duymazsınız,
5. Deri olduğu için ister istemez terleme yapacaktır. Az kalın bir pantolon giydiğimde terletiyordu açıkçası,
6. ve son olarak ürün ilk geldiğinde ağır bir plastik/deri kokusu vardı çok rahatsız ediyordu ama şuan en ufak bir koku bile yok 1 ay'da falan tamamen geçti...

Ben xDrive 15'li aldınta sonra HAWK'ı gördüm ama pek beğenmemiştim fakat keşke bu kumaş olsaydı dedirttirdi terletmeden dolayı.

Ha bu arada bel ve boyun yastıkları biraz sert gelebilir zamanla yumuşuyor.
İlk geldiğinde hiç alışmamıştım ama şuan memnunum.

Fakat yine de HAWK'ın Fab v4'ünü denemek isterdim...
Hocam vidaları göstermemek için takılan küçük plastik nasıl çıkarılır beceremedim de

Metehan09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
MetehanBolat
Fab V1-2-3-4-5 fark etmez hepsinin modeli aynı sadece renkleri farklı.
45-50 derecede terleyip oturmadım maalesef ama şortla oturduğumda 30 derecede terli olmayan bir şekilde batma yapmıyor yapacağını da sanmıyorum kumaş ama şu şey kumaşlardan değil hani ucunda böyle tül tül şeyler olur tam anlatamam ama batar onlardan yok. Şahsen çok uzun zamandır kullanmıyorum ama uzun kullanımda vurdulu kırdılı davranmadığınız sürece sorun olmayacağı belli o kaliteyi hissediyorsunuz
sanırım hawk alacam acaba hangi fab v güzeldir renk olarak şimdi koltuk komple kumaş olunca sunu deri olan yerler kavlar o yüzden deri olmayan modellerden önerir misiniz?.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
sanırım hawk alacam acaba hangi fab v güzeldir renk olarak şimdi koltuk komple kumaş olunca sunu deri olan yerler kavlar o yüzden deri olmayan modellerden önerir misiniz?.
Hocam Fab modellerinin her yeri kumaş, ben kenarlar gri orta kısımlar siyah rengini yani fab v3 kullanıyorum

etnetalw

80+ Bronze
arkadaşlar bu koltuğa sahip olanlar varsa sıkıntılarıyla bilrikte yazarlarsa çok memnun olurum bu iki koltuk arasında kaldım bütçem 4500 maximum hawk fab v4 amazonda 3800 TL ye düşmüş xdrivede 4500 e bulunabiliryor adanada olduğum için kumaş koltuk bakıyorum .

hawk koltuk 3500 TL kendi sitesindede babam güvenmiyor
Hawk ve xdrive deneyimledim. İade ettim şuanda 2yıl süredir filen hawk kullanıyorum kusursuz. Kaliteli.

Top Bottom