Neler Yeni

HAWK FAB MI XDRİVE TORYUM MU?

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yasin
Toryumun oturduğun yerler deri değil kumaş hocam, vücuda temas eden kısım kumaş.
XDRİVE aldım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç sıkıntısı yok. boy 181 benim anca yetiyor bana ama. almadan önce ben de hawk ve xdrive arasında kalmıştım xdrive aldım. hawk da gerçekten iyi marka fakat o paraları hak edecek kadar değil. xdrive adı yeter
XDRİVE aldım teşekkürler

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Utku Çetin
Biri alınır diyor birisi alınmaz neden alınmaz
Hocam koltuk uzun süreli kullanıma uygun değil 1.30 saat sonra kalça ve sırt ağrıları yaşatıyor kumaş terletmiyor güzel konfor olarak ise ortalama altı bence

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,179
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
XDRİVE aldım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

XDRİVE aldım teşekkürler
Hocam hayirli olsun öncelikle ürün elinize ulasti mi nasil sizce ben de almayi düşünüyorum

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
faresiz
Hawk'ın tabanı daha iyi duruyor alabilirsen Zio nun kumaş modelini tavsiye ederim deri kumaş karışık kullanıyorum xdrive tipli olanların taban köşeler açılıdı parçalandı mı sünger ortaya çıkıyor Zio o konuda baya sağlam duruyor. Şahsi tavsiyeme geleceğim şimdi uzun süredir kullanıyorum bu mereti ve kalın yapıda olduğu için terleme yapıyor Adana sıcağında daha net sıkıntı yaşaya bilirsin o yüzden Decathlon QUECHUA modelini de düşüne bilirsin elime para geçerse alacağım bir model ve bu oyuncu koltuğunu köşeye bırakıcam.

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yasin
Hocam hayirli olsun öncelikle ürün elinize ulasti mi nasil sizce ben de almayi düşünüyorum
Haftasonu kargoya vermemişler pazartesi kargoya verildi yarın elime ulaşır yazarım kullanıp

Top Bottom