Neler Yeni

xeon x5460 ve 1050ti

Kweelp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kenan Kaya
Merhabalar xeon x5460 işlemcimin yanına 1050ti ekran kartı kullansam darboğaz yapar mı?
teşekkürler.

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Elbette darboğaz yapar. Hiç bir 775 pin işlemci GTX 650 üstüne çıkacak potansiyelde değildir. Ha darboğazı sadece işlemci ekran kartı kullanım dengesizliği olarak biliyorsanız. Beni görmezden gelin.

JEZZRYZE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
SERKAN ÇALIŞKAN
Instagram
serkancaliskanz
Steam
jezzryze
Twitter
JEZZRYZE
kuzenimde var x5460 3.7 ghz oc yaptı msı 1050 ti ve 8 gb ddr2 ram ile kullanıyor şu aralar black desert oynuyor yenileme modu 1080 p de 60 fps

Balkan357

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Arkadaslar pek bilgim yok, x5460 islemci, 550 psu, p5g41 m lx anakart, 8 gb ram ve 1050 ti ekran karti, h45 Corsair sivi sogutma ile sistem kurdum. Overclock ile 3.70 ghz ulasiyorum, yalniz oyun icerisinde birden mavi ekran verip oyundan atiyor. Oc lu yada oc suz darbogaz yasiyorum. Gpu kullanimi %30 %40 seyrediyor. Ayni sisteme sahip kisilerin videolarini izliyorum benim kadar performans dusuklugu yasamiyirlar. Bilgisi olan bir arkadas yardimci olabilir mi

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Arkadaslar pek bilgim yok, x5460 islemci, 550 psu, p5g41 m lx anakart, 8 gb ram ve 1050 ti ekran karti, h45 Corsair sivi sogutma ile sistem kurdum. Overclock ile 3.70 ghz ulasiyorum, yalniz oyun icerisinde birden mavi ekran verip oyundan atiyor. Oc lu yada oc suz darbogaz yasiyorum. Gpu kullanimi %30 %40 seyrediyor. Ayni sisteme sahip kisilerin videolarini izliyorum benim kadar performans dusuklugu yasamiyirlar. Bilgisi olan bir arkadas yardimci olabilir mi
E, adam darboğaz yapar demiş, sen de gitmişsin almışsın. Minidump dosyalarını paylaş.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
hocam o sisteme o soğutucu ne alaka
keşke snowman t6 ultrayı tercih etseydin.

Balkan357

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Aksam paylasabilirim, neden olabilir onun hakkinda fikriniz var mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadasim bir siteden alisveris yaptı, aldigi urun ellerinde olmadigi için kupon vermisler, h45 sogutma da fiyatinin % 30 kadar indirimdeymis, o da o sekilde degerlendirmis. Bende ondan aldim.. Kendi tercihim değil yani hocam.

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Aksam paylasabilirim, neden olabilir onun hakkinda fikriniz var mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadasim bir siteden alisveris yaptı, aldigi urun ellerinde olmadigi için kupon vermisler, h45 sogutma da fiyatinin % 30 kadar indirimdeymis, o da o sekilde degerlendirmis. Bende ondan aldim.. Kendi tercihim değil yani hocam.
Dosyayı okumadan bir şey diyemeyiz. Dosyayı paylaş, ondan sonra söyleyelim.

Top Bottom