Neler Yeni

İnceleme Xiaomi Band 3 İnceleme

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
İyi günler değerli da forum üyeleri. Bu benim ilk incelemem olduğu için hatam olursa af ola. Bugün sizlere 14 Ocak günü a101 e gelen xiaomi band 3 akıllı bileklik incelemesini yapacağım. Bileklik a101 e 90 TL'ye gelmiş, diğer sitelerde ise 100-150 tl arasında bulunabiliyor. Neyse incelemeye başlayayım ben.
İlk olarak ürünün kutusundan bahsedeyim

IMG_4251.JPGIMG_4252.JPGIMG_4253.JPGIMG_4254.JPG

Ürünün kutusu bu şekilde sade ve şık bir şekilde yapılmış şahsen ben beğendim. Kutunun kenarlarında ürünün özelliklerinden kısaca bahsedilmiş. Arkasında ise garanti tarzı bişeyler var tam anlayamadım bakarken.

Neyse kutu içeriğine geçelim

]IMG_4256.JPGIMG_4257.JPGIMG_4258.JPGIMG_4260.JPGIMG_4261.JPGIMG_4262.JPG
kutu içeriği bu şekilde içerisinden garanti belgesi, kullanım kılavuzu, şarj kablosu ve ürünün kendisi çıkıyor.(şu defter gibi olan çok uzundu az baktım türkçesini bulamadım)

Şimdi ürüne geçme vakti buyurun ürüne geçelim
IMG_4263.JPGIMG_4264.JPGIMG_4265.JPGIMG_4266.JPGIMG_4267.JPGIMG_4274.JPG
Ürün bu şekilde gayet mat ve sade bir tasarım benim hoşuma gitti. Şu kağıt ne diyenler için ise telefonunuza mi fit programını nerden nasıl indireceğinizi gösteriyor. son fotoğrafta ise ürün şarja takılı iken ki hali (adaptör benim:D) ürün şarjı yok şekilde geldi şarj ettim.

Şimdi ise bilekliğimizin ne özellikleri var ona geçelim
IMG_4275.JPGIMG_4276.JPGIMG_4277.JPGIMG_4278.JPGIMG_4279.JPGIMG_4280.JPGIMG_4281.JPG
Ürünün özellikleri bu şekilde göremeyenler için açıklayayım
1.Tarih saat
2.Adım
3. Nabız
4.Güncelleme
5.Kalori, koşu bandı, kronometre, mesafe, pil, egzersiz, güncelleme, bildirimler, telefona eşleşme(hem android hem ios), ekran, fabrika ayarları ve hakkında bilgisi bulunmakta.
1610745933799.png

Şu an ürünü beğendim gayet güzel biraz zaman geçtikten sonra iyisini kötüsünü yazarım. kusura bakmayın bu saydığım özelliklerin hepsinin fotoğrafını koyamadım. 25 fotoğraftan fazla izin verilmiyormuş.

Arkadaşlar incelemem buraya kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim hatam varsa kusura bakmayın hepinize iyi günler

Son düzenleme:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
iyi günler değerli da forum üyeleri. Bu benim ilk incelemem olduğu için hatam olursa af ola. Bugün sizlere 14 Ocak günü a101 e gelen xiaomi band 3 akıllı bileklik incelemesini yapacağım. Bileklik a101 e 90 TL'ye gelmiş, diğer sitelerde ise 100-150 TL arasında bulunabiliyor. Neyse incelemeye başlayayım ben.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

ürünün kutusu bu şekilde sade ve şık bir şekilde yapılmış şahsen ben beğendim. Kutunun kenarlarında ürünün özelliklerinden kısaca bahsedilmiş. Arkasında ise garanti tarzı bişeyler var tam anlayamadım bakarken.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
kutu içeriği bu şekilde içerisinden garanti belgesi, kullanım kılavuzu, şarj kablosu ve ürünün kendisi çıkıyor.(şu defter gibi olan çok uzundu az baktım türkçesini bulamadım)

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
ürün bu şekilde gayet mat ve sade bir tasarım benim hoşuma gitti. Şu kağıt ne diyenler için ise telefonunuza mi fit programını nerden nasıl indireceğinizi gösteriyor. son fotoğrafta ise ürün şarja takılı iken ki hali (adaptör benim:D) ürün şarjı yok şekilde geldi şarj ettim.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
1.tarih saat
2.adım
3. nabız
4.güncelleme
5.kalori, koşu bandı, kronometre, mesafe, pil, egzersiz, güncelleme, bildirimler, telefona eşleşme(hem android hem ios), ekran, fabrika ayarları ve hakkında bilgisi bulunmakta.
Alıntıyı görüntüle
şu an ürünü beğendim gayet güzel biraz zaman geçtikten sonra iyisini kötüsünü yazarım. kusura bakmayın bu saydığım özelliklerin hepsinin fotoğrafını koyamadım. 25 fotoğraftan fazla izin verilmiyormuş.

Arkadaşlar incelemem buraya kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim hatam varsa kusura bakmayın hepinize iyi günler
Çok güzel inceleme olmuş eline sağlık.
Başlıkları renkli yaparsan daha hoş gözükebilir.
Yazım kurallarına da dikkat etmekte fayda var. :) Cümleye büyük harfle başlamak gibi.
Onun dışında çok güzel inceleme olmuş.
Başlığın ilk harflerini de büyük yapabilirsin.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok güzel inceleme olmuş eline sağlık.
Başlıkları renkli yaparsan daha hoş gözükebilir.
Yazım kurallarına da dikkat etmekte fayda var. :) Cümleye büyük harfle başlamak gibi.
Onun dışında çok güzel inceleme olmuş.
Başlığın ilk harflerini de büyük yapabilirsin.
teşekkür ederim dediğim gibi ilkti bundan sonra önerileriniz doğrultusunda ilerleyeceğim inşallah

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş

omrchn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ÖMER FARUK CİHAN
İyi günler değerli da forum üyeleri. Bu benim ilk incelemem olduğu için hatam olursa af ola. Bugün sizlere 14 Ocak günü a101 e gelen xiaomi band 3 akıllı bileklik incelemesini yapacağım. Bileklik a101 e 90 TL'ye gelmiş, diğer sitelerde ise 100-150 TL arasında bulunabiliyor. Neyse incelemeye başlayayım ben.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ürünün kutusu bu şekilde sade ve şık bir şekilde yapılmış şahsen ben beğendim. Kutunun kenarlarında ürünün özelliklerinden kısaca bahsedilmiş. Arkasında ise garanti tarzı bişeyler var tam anlayamadım bakarken.

]Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ürün bu şekilde gayet mat ve sade bir tasarım benim hoşuma gitti. Şu kağıt ne diyenler için ise telefonunuza mi fit programını nerden nasıl indireceğinizi gösteriyor. son fotoğrafta ise ürün şarja takılı iken ki hali (adaptör benim:D) ürün şarjı yok şekilde geldi şarj ettim.

1.Tarih saat
2.Adım
3. Nabız
4.Güncelleme
5.Kalori, koşu bandı, kronometre, mesafe, pil, egzersiz, güncelleme, bildirimler, telefona eşleşme(hem android hem ios), ekran, fabrika ayarları ve hakkında bilgisi bulunmakta.
Alıntıyı görüntüle
Şu an ürünü beğendim gayet güzel biraz zaman geçtikten sonra iyisini kötüsünü yazarım. kusura bakmayın bu saydığım özelliklerin hepsinin fotoğrafını koyamadım. 25 fotoğraftan fazla izin verilmiyormuş.

çok iyi imceleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğan Işık
Eline sağlık çok detaylı ve anlaşılır olmuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,936
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom