Neler Yeni

Yapay v*jina pt2. İnceleme.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,475
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
arkadaşlar sanırım 18 yıllık açlığımı dindirmek için bende satın alacağım emeği geçen herkesin eline sağlık o7

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Mehmet Aslan
Öncelikle konuya şöyle bi giriş yapmak istiyorum. İlk açtığım konu kilitlenmiş? Sebebini bilmiyorum, bu forumda cinsel sağlıkla ilgili şeylerin yasak olduğunu sanmıyorum. Zaten forumun ana sayfasında olan reklama bakarsanız bence konumun forumda yasaklanmasının saçma olduğunu anlarsınız.
Alıntıyı görüntüle
Umarım bu konu diğer açtığım konu gibi kilitlenmez. Kilitlenir ise neden kilitlendiğine dair moderatörlerden dm üzerinden bilgi talep ediyorum.

Konumuza geçelim. Arkadaşlar sözler verdim inceleme videosu için ancak çekmedim. Neden? Böyle bir ürüne inceleme çekmek aşırı saçma olurdu. Sebebi ise ürünün küçük olması. Umarım anlayışla karşılarsınız.

Paketleme: Paketleme gizliydi ve başarılıydı, kese içinde geldi iki kez sarılmış ve iki farklı kutuya konulmuştu. O kısımda içiniz rahat olsun. Kutuyu sallayarak veya sıkarak/elleyerek anlaşılması imkansız. İçiniz rahat olsun.

Verdiği his/zevk: Öyle aman amanlık bir zevk veya his vermiyo ama hakkını yememek lazım az da olsa zevk veriyor. Cild dokusu gerçek insan dokusu gibi ama aşırı yumuşak slime gibi. Banyoda ve normal şekilde denedim işinizi erken bitirmenize ve mutlu olmanıza yardımcı oluyor. Bu konuda gayet başarılı.

Saklama önerilerim: Ürün küçük ve her yere rahatça girer sadece bir poşete koyun yeter. Ben sırt çantasına veya dolaba koyuyorum sıkıntı çıkartmıyor merak etmeyin. Siz bazanıza, sırt çantasına, dolaba, dolabın üstüne, oyuncak kutusuna vs. Gibi yerlere koyabilirsiniz merak etmeyin her yere sığar.

Temizlik konusu: Geçen ki konuda birinden duydum: Bu tür ürünleri ıslak muhafaza ederseniz çürür, rutubet tutar demişti. Basit bir şekilde alın, musluk suyu olur fark etmez içine tutun suyu. Zaten kendisi akıp gidiyor mis gibi oluyo içi 🥰.

Ürün için önerilerim: Ürünün iç kısımları biraz daha tırtıklı ve sert olabilirdi ama böyle de hoş. Ürün çok iyi esniyor kalınlık konusunda şüpheniz olmasın. 20cm uzunluğu var tr için yeterli bir uzunluk. Ağız kısmı hiç zevk vermiyor, ben oral aşırı fazla seviyorum ama ona rağmen zevk vermiyor. Yani oral olanı almanızı önermem. Aynı fiyata oral olmayanı var onu alırsanız daha mutlu olabilirsiniz.

Ürün linki isteyenler dm gelebilir ve tüm sorularınız için yardımcı olabilirim 🙂. Sağlıcakla kalın kendinize dikkat edin.
bune olum :kekw: :kekw:

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
forumun en yararlı incelemesi
Çok teşekkür ederimmmm hocam minnettarım 😇🥰
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağız kısmı bir bana mı korkunç geldi
Bana hoş geldi ama ben sevmedim ağız kısmını.

arkadaşlar sanırım 18 yıllık açlığımı dindirmek için bende satın alacağım emeği geçen herkesin eline sağlık o7
Hocam para açığınız varsa bana ilk konudan beri destek olduğunuz için size yardımcı olabilirim 😇

İnceleme hocam özenle yaptığım ilk inceleme.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,475
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,199
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
foto olmadan olmaz

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom