Neler Yeni

Xiaomi hesabı yok ama var gözüküyor

Kusho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kemal Demir
Hesap birkaç yıl önce yanlışlıkla silinmişti sanırım tam nedenini hatırlamıyorum. Ama ayarlar -> Xiaomi hesabı'na gelince bir hesap olduğu gözüküyor. Şifreyi sıfırla deyince telefon numarasını girince böyle bir hesap yok diyor. Cihazlar'da telefon gözükmüyor ve hesabı sil deyince hiçbir şey olmuyor. Telefonda sürekli "oturum sona erdi. Tekrar oturum açın." bildirimi var. Hesap var mı yok mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
The End
Google a xiaomi sign in yaz oturum aç, cihazlar varsa kaldır, cihazda hata veriyorsa sürekli bug olmuştur, sıfırlayınca düzelir (format)

Kusho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kemal Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google a xiaomi sign in yaz oturum aç, cihazlar varsa kaldır, cihazda hata veriyorsa sürekli bug olmuştur, sıfırlayınca düzelir (format)
Hesabın şifresini hatırlamıyorum üzerinden çok zaman geçti. Dediğim gibi şifremi unuttum diyince böyle bir hesap yok diyor ama ayarlarda hesap var gözüküyor.

Kusho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kemal Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala olmadı.

Son düzenleme:

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Eren Ayaz
Açıklayabilir misiniz?
içinde daha önce mi hesabı varken sıfırlanmış cihaz mi hesabına düşmüş. onu da bypass yapmışlar muhtemelen yani kurulum ekranını atlamışlar fakat bypass yapıldığı zaman başka mi hesabı eklenemez cihazı çünkü cihazın o menüsü direk deaktif gibi bir şey oluyor

Kusho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kemal Demir
içinde daha önce mi hesabı varken sıfırlanmış cihaz mi hesabına düşmüş. onu da bypass yapmışlar muhtemelen yani kurulum ekranını atlamışlar fakat bypass yapıldığı zaman başka mi hesabı eklenemez cihazı çünkü cihazın o menüsü direk deaktif gibi bir şey oluyor
Hocam hatırladığım kadarıyla hiç sıfırlanmadı.

Top Bottom