Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Kulaklik 46₺🔥🔥

TeknoAdam

80+

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
Bana ulaş da istediğin marka model renk tangayı alayım sana koçum. Rapor ettim umarım alırsın cezanı. İnanılmaz düşük bu forumun kitle kalitesi.
Hocam burası gerçekten çoluk çocuk kaynıyor, gerçi mevzu yaş değil orası öyle de. Dediğin gibi kalite düşük. Eski forum ortamlarını bilenler bilir şahsen benim çocukluğum (24 yaşındayım) donanım haber forum ile geçti. İnanılmaz saygılıydık herkese karşı, böyle saçma sapan muhabbetler olmazdı. Gerçekten yeni nesil bir garip.

TeknoAdam

80+
Hocam burası gerçekten çoluk çocuk kaynıyor, gerçi mevzu yaş değil orası öyle de. Dediğin gibi kalite düşük. Eski forum ortamlarını bilenler bilir şahsen benim çocukluğum (24 yaşındayım) donanım haber forum ile geçti. İnanılmaz saygılıydık herkese karşı böyle saçma sapan muhabbetler olmazdı. Gerçekten yeni nesil bir garip.
Ben 25 yaşındayım ve bundan 5 yıl öncesine kadar forumlarda bir mesaj yazarken karşımdaki insan benden büyüktür diye hep siz diye hitap edip yanlış anlaşılmaya mahal vermeyecek şekilde son derece saygılı bir üslup kullanırdım. Keza technopat sosyal kurulduğu günden bu yana da takibindeyim çok aktif mesaj yazmasam da. Sadede gelirsem gerçekten de onca zamandır böylesine terbiyesiz ve klavye başında erkekleşen bir nesil görmedim. Hiçbiri beyefendi olmaya çalışmıyor hepsi kendi kafalarında kurduğu "erkek" modelinde davranıyor. İnanılmaz leş bir nesil var şu an. Geçen gün gittiğim Üsküdar festivalinde de canlı canlı görmüş oldum bunu.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
Ben 25 yaşındayım ve bundan 5 yıl öncesine kadar forumlarda bir mesaj yazarken karşımdaki insan benden büyüktür diye hep siz diye hitap edip yanlış anlaşılmaya mahal vermeyecek şekilde son derece saygılı bir üslup kullanırdım. Keza technopat sosyal kurulduğu günden bu yana da takibindeyim çok aktif mesaj yazmasam da. Sadede gelirsem gerçekten de onca zamandır böylesine terbiyesiz ve klavye başında erkekleşen bir nesil görmedim. Hiçbiri beyefendi olmaya çalışmıyor hepsi kendi kafalarında kurduğu "erkek" modelinde davranıyor. İnanılmaz leş bir nesil var şu an. Geçen gün gittiğim Üsküdar festivalinde de canlı canlı görmüş oldum bunu.
Sokak röportajlarındaki o yeni nesilden dem vuran ''malum'' dayı izlenimi vermek istemem ama yeni nesil konusunda düşüncelerimiz maalesef aynı. Çok nadir gördüm aklı başında efendi olanı. Hayırlısı olsun ne diyelim.

mdogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
MEHMET
Kulaklık az önce geldi. Tamamen orijinal. QR kod ile de doğrulama yaptım. Bu fiyata bedava sayılır. Konuyu açan arkadaşa tekrardan teşekkürler.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Ürün: https://amzn.to/3PllOD1

TEKRAR STOKTA 🔥
Stok birazdan bitebilir bi tane aldim :) cogu sitede 100-160 arası.

Not: Ürünün çok replikası var akakcede urun ismini yazinca farkli markalar çıkıyor aynı marka model ürünü bu fiyata bulmanız çok zor Amazon saticisi sahte ürün yollamaz alacak olan attigim linkten yani amazondan alsın alacaksa.
1.5 sene kullandım, o zamanlar 33₺ye almıştım şimdi de iyi fiyat.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Dün gece indirime girince kaptım yine de bir tane. Sadece tahmini teslim tarihi çok geç görünüyor onu anlayamadım.
Herhalde kargoyla ilgili sıkıntıları var normalde kolaygelsinle teslim ediliyordu son siparişim agt ile teslim edildi bir de bir biblo söylemiştim 3 gün önce filan tahimini teslim 23 ile 03ü arası diyor anlaşması bitmiş olabilir

Top Bottom