Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Kulaklik 46₺🔥🔥

muhkya

80+ Bronze
Ürün: https://amzn.to/3PllOD1

TEKRAR STOKTA 🔥
Stok birazdan bitebilir bi tane aldim :) cogu sitede 100-160 arası.

Not: Ürünün çok replikası var akakcede urun ismini yazinca farkli markalar çıkıyor aynı marka model ürünü bu fiyata bulmanız çok zor Amazon saticisi sahte ürün yollamaz alacak olan attigim linkten yani amazondan alsın alacaksa.

Ekler

• IMG_20220729_100228.jpg
    IMG_20220729_100228.jpg
    72.6 KB · Hit: 344
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Piyasada çok fazla çakması olan bir ürün. O yüzden ucuz etin yahnisi olmayın fiyatlara çok takılmayın :) Bende şuan orjinali var. Çakmasıyla arasındaki en büyük fark; Çakması yuvarlak kablolu, orjinali düz kabloludur. Aşırı memnunum 200 liralık değer biçtiğim bir modeldir. Mikrofon kalitesi mükemmeldir. Laptopumla dışarı çıktığımda toplantılarıma bununla katılıyorum. Tavsiye ederim.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,574
İsim
Yavuz

muhkya

80+ Bronze
16 TL kargo var amazondan alırdım alsam.
Hocam aman farklı siteden almayın, sahte gonderme şanslari var ve o arkadaşin attigi urunle benim paylaştiğimin alakası yok, konuyu baltalamak amaciyla yaziyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasada çok fazla çakması olan bir ürün. O yüzden ucuz etin yahnisi olmayın fiyatlara çok takılmayın :) Bende şuan orjinali var. Çakmasıyla arasındaki en büyük fark; Çakması yuvarlak kablolu, orjinali düz kabloludur. Aşırı memnunum 200 liralık değer biçtiğim bir modeldir. Mikrofon kalitesi mükemmeldir. Laptopumla dışarı çıktığımda toplantılarıma bununla katılıyorum. Tavsiye ederim.
Çakmasi olduğu için amazon saticili link paylaştim hocam sahte olma şansi yok :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Hocam aman farklı siteden almayın, sahte gonderme şanslari var ve o arkadaşin attigi urunle benim paylaştiğimin alakası yok, konuyu baltalamak amaciyla yaziyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çakmasi olduğu için amazon saticili link paylaştim hocam sahte olma şansi yok :)
Hocam yukarıda 20 liraya var diyenler için yazdım. :) Sizi destekliyorum yani :D

muhkya

80+ Bronze
Hocam yukarıda 20 liraya var diyenler için yazdım. :) Sizi destekliyorum yani :D
Anladım hocam sorun yok konuya gelenlerin anlaması için yazdım zaten bu arkadaşlar 20 liraya fresh marka merdiven altı kulaklik alip rahatlasinlar her siyah kulakliği xiaomi sandilar galiba 😂😂

Top Bottom