Neler Yeni

Xiaomi Mi 5 Pad 256GB Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuğra
Sen adam gibi öneri yaparsan adam gibi konuşurum senin 13 yaş vardır max çin malı demenden belli , adam olmadığın belli senle hitap etmem ama anlamiyorsan hic birşeydən yorum yapip adamin kafasini kariştirma
Mesaj otomatik birleştirildi:

aBi çİn mAli yHa

Tercih diyo bide KAHDKAHDKSHDK çin mali alinmaz demek tercihmi yapar? Aliexpressden ne aldin böyle ağlıyorsun koçum Xiaomi kalitelidir ve dünyada olan 99% şeylerin parçalari çinindir

Koçum moçum hayırdır? Gevşeklik yapma fındık, çinde üretim ucuz diye, oradaki bir kase pirince çalışan ucuz kölelere ürettiriyorlar ancak tasarımı kendileri yapıyorlar. Böylece batılıların cebinden daha az para çıkıyor, kendi doğaları da kirlenmiyor. Tercih dediğim kısım, alıcının ne ürünü alacağı konusuna dedim. Anlama özrün mü var senin? Uygun fiyata yüksek donanım alacağım diye çin malı ürünleri alanlar, yazılım desteği verilmeyince çıkıp forumlarda ağlıyor. İkinci elde de apple / samsung ürünleri altından daha hızlı yükselirken, xiami huvei poko mokoların çöp kadar değeri kalmıyor. Marka fanboyu olma, seviyeni de topla.

panizher

80+ Silver
Koçum moçum hayırdır? Gevşeklik yapma, çinde üretim ucuz işçi var diye oradaki bir kase pirince çalışan ucuz kölelere ürettiriyorlar ancak tasarımı kendileri yapıyorlar. Böylece kapitelistlerin cebinden daha az para çıkıyor, kendi doğaları da kirlenmiyor. Tercih dediğim kısım, alıcının ne ürünü alacağı konusuna dedim. Anlama özrün mü var senin? Uygun fiyata yüksek donanım alacağım diye çin malı ürünleri alanlar, yazılım desteği verilmeyince çıkıp forumlarda ağlıyor. Marka fanboyu olma, seviyeni de topla.
KAHDKQHDKAHDKSKHFFKFBKSHFKSHD

İyi günler. Arkadaşlar, tablet almayı düşünüyorum. Sizce bu tablet alınır mı? Oyun amaçlı düşünmüyorum. Daha çok Youtube'a bakarım, arada kitap okurum diye düşünüyorum.

Samsung Tab S8 Plus düşünüyordum ama fiyatı 15.000 TL. Samsung Tab S7 FE'ye baktım. Onunda işlemcisi ve Ram'i, Xiaomi Mi 5 Pad'e göre düşük kalıyor. Aslında bu 3 tabletinde avantajları ve dezavantajları var. Misal Samsung Tab S8 Plus'un güzel bir işlemcisi, Super Amoled güzel bir ekranı var ama fiyatı 15.000 TL. Samsung S7 FE'nin fiyatı 7.500 TL civarı, ekranı TFT ama ginede ekranı bana kötü gelmedi. Hatta Xiaomi Mi 5 Pad'e göre baya parlak geldi. S7 FE'nin Xiaomi Mi 5 Pad'e göre işlemcisi ve Ram'i düşük. Xiaomi Mi 5 Pad'in fiyatı, Samsung S8 Plus'a göre uygun, işlemcisi de S8 Plus kadar olmasada iyi bir işlemcisi var ama ekanı IPS ve parmak izi okuyucu ile yüz tanıma özelliği yok.

Telefon olarak da Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB kullanıyorum. İlk çıktığı zamanlar almıştım. Şuana kadar donanımsal veya yazılımsal bir sıkıntısını görmedim.
Arkadaşıma Almıştım Gayet Kaliteli Cihaz 1 Sene Oldu hala sorunsuz kullanıyor.

panizher

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuğra
Uygunsuz davranış
hesap ihtardan kapatıldı
açılınca eklerim kaydettim mesajını

Çoluk çocuğu muhatap almana değmez sie et şu haşereyi. Daha doğru dürüst iletişim bile kuramayan gevşeği dövmek, çocuk istismarına girer. Zira o zevatın beden yaşı ne kadar bilmiyorum ancak zeka yaşı bir çocuktan bile daha düşük seviyede.

Kaan06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
Tablet konusunda ipad gerçekten iyi. Aldınız mı alışırsınız zaten kullanıcı kolaylığı olarak öne çıkan bir firma apple. Android'teki gibi performans için rom atmaya vesayre gerek yok yani. Olabilecek en verimli şekle getirip sunuyorlar. Uygulamalar bazında bakarsak, ben androidin uygulama mağazasını tam bir kaos olarak görüyorum. Apple ise uygulamaları süzerek getirdiği için, görece az ama öz uygulama mağazası var. Apple bizde zengin işi olduğu doğru ancak yurt dışında çok rahat erişilebilen bir ürün. 7.500 TL verecek olduktan sonra bence ipad 9 alın. Androide o paraya yazık edersiniz. Yine de tercih sizin. Esen kalın

Hayırdır sen kimin zekasısın!? Herkes her konuyu bilip, herbokolog olmak zorunda değil.. Kendi milletini yani kendisini aşağılamayı seven, neyin ne çocuğu olduğu belirsiz zemin evladı gibi davranma. Adam gibi önerini yap, tercih ürünü alacak kişinin.
Hocam ben sadece fiyatı yönden demedim. İçinde ki barındırdığı uygulamalarda paralı. Ben misal bazı uygulamaları APK indiriyorum. Çünkü paralı uygulama İpad alırsak böyle bir imkan yok. O yüzden Android gibi özgürlük yok dedim.

Arkadaşıma Almıştım Gayet Kaliteli Cihaz 1 Sene Oldu hala sorunsuz kullanıyor.
Hangisini hocam? Xiaomi Mi 5 Pad mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuğra
Hocam ben sadece fiyatı yönden demedim. İçinde ki barındırdığı uygulamalarda paralı. Ben misal bazı uygulamaları APK indiriyorum. Çünkü paralı uygulama İpad alırsak böyle bir imkan yok. O yüzden Android gibi özgürlük yok dedim.

Android'in kendi google play mağazasındaki uygulamaların içinde bile zararlı bulunabilirken https://www.teknolojigundem.com/haber/google-playde-bu-iki-uygulama-virus-bulastiriyor/1437956 harici kaynaktan yüklenen uygulamalar nasıl bir soruna yol açar siz düşünün. Oyun oynamadan, Youtube ve ekitap okumak için tablet istiyormuşsunuz, böyle temel işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. Eğer android tercih edecekseniz önerim, dışarıdan apk yüklenmiş cihazda banka işlemleri gerçekleştirmeyin.

panizher

80+ Silver
Tm knk en guvenilir apple
Android'in kendi google play mağazasındaki uygulamaların içinde bile zararlı bulunabilirken https://www.teknolojigundem.com/haber/google-playde-bu-iki-uygulama-virus-bulastiriyor/1437956 harici kaynaktan yüklenen uygulamalar nasıl bir soruna yol açar siz düşünün. Oyun oynamadan, Youtube ve ekitap okumak için tablet istiyormuşsunuz, böyle temel işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. Eğer android tercih edecekseniz önerim, dışarıdan apk yüklenmiş cihazda banka işlemleri gerçekleştirmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuğra

panizher

80+ Silver
:)

Banka işlemleri, çevrim içi alışverişler yapacak yaşa gelince, güvenlik öncelikli oluyor. O yaşa gelince, belirli bir bilinç düzeyine erişince ne demek istediğimi anlarsın
20 yaşım var bacım sen uğraşma böyle iostu androiddi telefondur elektronikdir senlik değil bunlar bacim sen filmini ara nolur

Hangisini hocam? Xiaomi Mi 5 Pad mi?
Evet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,667
Üyeler
155,293
Son üye
ATTACKKING