Neler Yeni

Xiaomi Note 8 Teknik sorunlar

Kurapikki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Semih Kızılyel
Discord
Kurapikki#4166
Merhaba arkadaşlar telefona çok para verilmesini saçma bulduğumdan xiaomi note 8 almıştım.(Sanırım büyük bir hataydı)
Arkadaşlar telefonu elime ilk aldığımda o hantallığı ve klavyesinin kötülüğünü hissettim. Bu sorun bir tek bende mi var?
Örnek vermem gerekirse ana ekranda iken sağ sol yaptığımda fps 60 dan 30 a droplanıyor gibi hissettiriyor. Klavyesinde tuşa bastığımda oluşan animasyon 5 fps gibi duruyor.
Bir telefonun bilgisayar kadar akıcı olmasını beklemiyorum ama bence bu kadar yavaş olmamalı. Bu markanın daha önceden note4x cihazını kullandım ve hızı bunun 2 katı idi.
Sizde benim telefonum arızalı mı?
Virüs olduğunu düşünmüyorum.Telefonu her güncellemede yavaşlamasından dolayı format attığımı bile söyleyebilirim.
Eski MIUI sürümlerine dönsem bu sorun düzelir mi?
A1 türkçem için özür dilerim akşam akşam kafam basmıyor.

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
konu ile pek alakalı olmasa da bir şey demek istiyorum bende de samsung a51 var telefon 4k çekiyor ama 1080p de 30fps çekebiliyor sadece ciddi ciddi 30fps lan

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,188
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Merhaba arkadaşlar telefona çok para verilmesini saçma bulduğumdan xiaomi note 8 almıştım.(Sanırım büyük bir hataydı)
Arkadaşlar telefonu elime ilk aldığımda o hantallığı ve klavyesinin kötülüğünü hissettim. Bu sorun bir tek bende mi var?
Örnek vermem gerekirse ana ekranda iken sağ sol yaptığımda fps 60 dan 30 a droplanıyor gibi hissettiriyor. Klavyesinde tuşa bastığımda oluşan animasyon 5 fps gibi duruyor.
Bir telefonun bilgisayar kadar akıcı olmasını beklemiyorum ama bence bu kadar yavaş olmamalı. Bu markanın daha önceden note4x cihazını kullandım ve hızı bunun 2 katı idi.
Sizde benim telefonum arızalı mı?
Virüs olduğunu düşünmüyorum.Telefonu her güncellemede yavaşlamasından dolayı format attığımı bile söyleyebilirim.
Eski MIUI sürümlerine dönsem bu sorun düzelir mi?
A1 türkçem için özür dilerim akşam akşam kafam basmıyor.
Büyük ihtimalle elinizdeki cihazın kendi problemidir yani genel bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü bende 1 yıldır Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum ki bahsettiğiniz hataların hiçbirini yaşamadım.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Yavuz
Note 8 çok övüyorlar genel olarak memnun millet. Elektronik şans işi hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre
Ben redmi note 8 kullanıcısı olarak ve ekim kasım ayı gibi almıştım telden çok memnunum büyük ihtimalle sıkıntı sizde özellikle klavyeainden çok memnunum müq bir tel

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
7-8 ay kullandım fakat senin dediğin sorunlarla hiç karşılaşmadım dostum.

Kurapikki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Semih Kızılyel
Discord
Kurapikki#4166
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7-8 ay kullandım fakat senin dediğin sorunlarla hiç karşılaşmadım dostum.
Ben redmi note 8 kullanıcısı olarak ve ekim kasım ayı gibi almıştım telden çok memnunum büyük ihtimalle sıkıntı sizde özellikle klavyeainden çok memnunum müq bir tel
Note 8 çok övüyorlar genel olarak memnun millet. Elektronik şans işi hocam.
vay be bahtsız bedeviyim yani şansa bak :D
teşekkür ederim millet iyi ramazanlar.Teknosaya bi azar çekeyim bari.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,846
Üyeler
152,761
Son üye
Adahann
Top Bottom