Neler Yeni

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklık aldım ama sorunlu lütfen yardım.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
Merhaba bir kaç gün önce Turkcell Pasaj'dan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite model kulaklık aldım ve geldiler. kulaklık kutuda iken ışıkları yanıp sönüyor çıkartınca ışıklar gidiyor ve telefonda bluetooth gözükmüyordu bende çoğu forum vb. yerden araştırdım ama herkes ya kulaklığı sarj a takıp uzun süre bırakmamı ya da resetlememi söylüyordu 2 saattir falan sarjda kutunun ışığı dolunca gidiyormuş ve gitti ama hala aynı durumdalar resetleme hiç olmuyor kulaklıklarda bir tepki yok ama bozuk gibi de değil çok kişi de bu sorun varmış iade veya değişimle uğraşmak istemiyorum sizce sarj a bırakıp bekliyim mi yoksa başka çözüm yöntemleri var mıdır bildiğiniz lütfen yardım.

egebeyy33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
dostum selam ben de aynı ürünü Turkcell pasajdan sipariş verdim 2 adet almıştım ikisi de aynen senin anlattığın gibi kutuda ışık yanıp sönüyor çıkarinca kapanıyor bir çözüm bulabildin mi

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum selam ben de aynı ürünü Turkcell pasajdan sipariş verdim 2 adet almıştım ikisi de aynen senin anlattığın gibi kutuda ışık yanıp sönüyor çıkarinca kapanıyor bir çözüm bulabildin mi
hayır hocam 1 ay uğraşarak turkcellin afedersin ama b*ktan hizmeti ile yolladım çok basit bir şeyi 18 günde inceleyip karara vardılar ve iade yapmıyorlar inceleme sonucu kararı teknik servis veriyormuş değişim yaptılar gelen ürün dün geldi bu sefer tek tarafı çalışır halde geldi diğer taraf aynı ama sarjı 1dk bile dayanmıyor turkcell pasaj bu alışverişim ve 1 aylık uğraşım sonucu bence pişmanlıktır hemen müşteri hizmetlerini arayıp destek talep et önceliğin olarak ta iade belirt ama yaparlar mı sanmam ben bir daha aynı talebim açık olduğu için destek yolladım bekliyorum bugünler de zaten telefonları çok bekletiyorlar adamlar 2-3 kişi herhalde bana her arayışımda telefonu açan kişi 1 ay önce destek talebimi oluşturan kişiydi yani kısacası berbat bir model ve berbat bir hizmet iade yaparsan buds 3 modelinden uzak dur buds 4 veya başka markalar bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra