Neler Yeni

Xiaomi Redmi Note 12 Pro IMEI

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kemal
Beyler merhaba. Yurt dışından Xiaomi Redmi Note 12 Pro alacağım. Güvenilir bir telefoncuda bu cihaza IMEI atmakta sıkıntı yaşar mıyım ? Beni ne gibi sorunlar bekliyor ? (Dirençli değil)

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
Beyler merhaba. Yurt dışından Xiaomi Redmi Note 12 Pro alacağım. Güvenilir bir telefoncuda bu cihaza IMEI atmakta sıkıntı yaşar mıyım ? Beni ne gibi sorunlar bekliyor ? (Dirençli değil)
nokialardan imei atıyolar genelde eğer telefonu sıfırlarsan gider bizzat infinixte yaşadım

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nokialardan imei atıyolar genelde eğer telefonu sıfırlarsan gider bizzat infinixte yaşadım
Telefonu sıfırlamadığım sürece kullanabilir miyim peki ? Güncelleme yapamazsın dediler bana bunun hakkında bilginiz var mı ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

vagabond enjoyer
Moderatör
En İyi Cevap
26
Güncelleme yaparsanız NVData hatası alırsınız, cihaz brick olur. Erişemezsiniz. IMEI uçar, tekrar telefoncuya götürüp işlemleri sıfırdan yaptırmanız gerekir. Onun haricinde bir sorun yaşamazsınız orijinal cihaz ise.

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eren Ayaz
Note 12 Pro 5G almaya dikkat et.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Sıfırlayınca update atarsan telefonun sınıfrlanıp baştan imei atılması gerekir onu bilerek al fiyat olarak çok ucuza gelmediği sürece imei masrafı vs derken yurt içi cihaz bakılabilir şuan pek de mantıklı değil yd çoğu cihaz

Top Bottom