Neler Yeni

Çözüldü✓ Xiaomi telefonu kapat ekranına getirdiğimde arka plandaki simgeler

Aware

80+ Silver
Çok ışık saçıyor Daha sonra yavaşça o ışık azalıyor sebebi nedir ?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Anlamadım.
Bende bir rahatsızlık yok yani.

Aware

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
Hiç bişi anlamadım :)

Aware

80+ Silver

Aware

80+ Silver
Çok anlayamadım sorunu dostum da temayla alakalı muhtemelen, canlı duvar kağıdı gibi bir özellik açık sende galiba. Rahatsız ediyorsa onu değiştirebilirsin.
Canlı duvar kağıdı yok abi sorun ben yandan telefonu kapatmak için basılı tutuyorum parlaklık açık halde o ekran geliyor arka plandaki uygulamalar ve beyazlıklar başta parlak daha sonra yavaşça azalıyor .

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Canlı duvar kağıdı yok abi sorun ben yandan telefonu kapatmak için basılı tutuyorum parlaklık açık halde o ekran geliyor arka plandaki uygulamalar ve beyazlıklar başta parlak daha sonra yavaşça azalıyor .
Temayla alakalı gibi duruyor. O tuşu çok kullanıyor musun ki? Telefonu çok kapat-aç yapmaya gerek yok bence ama sen bilirsin, uçak moduna alsan yeter aslında.

Aware

80+ Silver
Temayla alakalı gibi duruyor. O tuşu çok kullanıyor musun ki? Telefonu çok kapat-aç yapmaya gerek yok bence ama sen bilirsin, uçak moduna alsan yeter aslında.
Şarja takmadan önce kapatıyorum sonra açıyorum . Bazen ghost olmuş mu diye bakıyorum gene baktığımda gördüm tema ghost screen yaparmı ? Telefonu aldığımdan beri kullanıyorum bunu.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Şarja takmadan önce kapatıyorum sonra açıyorum . Bazen ghost olmuş mu diye bakıyorum gene baktığımda gördüm tema ghost screen yaparmı ? Telefonu aldığımdan beri kullanıyorum bunu.
Sanmıyorum. Ghost screen olsa diğer uygulamalarda da ekran altında gölge gibi görünüyor (örneğin boş bir not belgesi açtığında).
Model neydi? Xiaomi'ler içinde Redmi Note 7'de falan kronik ghost screen sorunu vardı bir ara da sonra pek duymadım.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Dediğiniz ekran bu mu ? Bende böyle.

Ekler

• Screenshot_2021-07-04-12-02-20-588_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-07-04-12-02-20-588_com.miui.home.jpg
    349.9 KB · Hit: 17

Aware

80+ Silver
Dediğiniz ekran bu mu ? Bende böyle.
Hocam ana ekranda Google arama yeri çok parlıyor sonra azalıyor sizde de öyle mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmıyorum. Ghost screen olsa diğer uygulamalarda da ekran altında gölge gibi görünüyor (örneğin boş bir not belgesi açtığında).
Model neydi? Xiaomi'ler içinde Redmi Note 7'de falan kronik ghost screen sorunu vardı bir ara da sonra pek duymadım.
9s hocam

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Hocam ana ekranda Google arama yeri çok parlıyor sonra azalıyor sizde de öyle mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

9s hocam
Bende öyle bir şey olmuyor. Telefonu birde karanlık mod'a alıp bakar mısın düzelecek mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,706
Üyeler
142,795
Son üye
yasinxd
Top Bottom