Neler Yeni

xpg summoner mı kemove k68 mi?

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
sizce hangisi alınmalı xpg summoner speed silver switch mi kemove k68 yellow veya brown switch mi

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uppppp

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,650
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Dostum bu arada XPG artılarına ekleme yapayım, bi kere XPG tam boy, masa problemim yok demiştin ben numpad kullanan birisiyim benim için önemliydi bu özellik. Bir de büyük ENTER tuşu ve Türkçe karakterlerin olması yine bence önemli artılar...

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
Dostum bu arada XPG artılarına ekleme yapayım, bi kere XPG tam boy, masa problemim yok demiştin ben numpad kullanan birisiyim benim için önemliydi bu özellik. Bir de büyük ENTER tuşu ve Türkçe karakterlerin olması yine bence önemli artılar...
bencede önemli bir artı ama k68 al diyende çok kişi var blue switch versiyonunu kullanırken kasasından galiba gelen sesten çok rahatsız olmuştum eğer uygunsa bir ses atma şansınız varmıdır?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,650
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
bencede önemli bir artı ama k68 al diyende çok kişi var blue switch versiyonunu kullanırken kasasından galiba gelen sesten çok rahatsız olmuştum eğer uygunsa bir ses atma şansınız varmıdır?
Akşama hatırlatırsan atarım tabii (18:00 sonrası)

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,650
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
başka fikiri olan varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban siz bilgili gibisiniz hocam bu konularda bi bakarmısınız

Son düzenleme:

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
k68 alacağım gibi duruyor hocam denemekten zarar gelmez :D

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
başka fikiri olan varmı?

@MuratTheFounderOfGariban siz bilgili gibisiniz hocam bu konularda bi bakarmısınız
Hocam etiketlediğiniz arkadaş başka bir forumda Gateron G Pro switchler Cheryy'den daha iyi diye belirtmişti. muhtemelen K68 önerir ama ikiside çok kaliteli switchlerdir biri Gateron daha iyi diyor biri Chery bana kalsa k68'in beyaz modelini seçerdim çünkü gözüme çok hoş geliyor. ama şöyle bir şey var sizin seçiminize bağlı bir şey sonuçta switch kalitesini geçtim mesala %60 mı istiyorsunuz tam boy mu veya Bluetooth olması sizin açınızdan iyi mi gerek yok mu gibi sorular sorun kendinize yani bence bir yerden sonra kişisel tercih önemli. Ayrıca Red mi Silver mı demişsiniz silver oyunlar için daha iyi diye biliyorum size kalmış bir şey dediğim gibi sonuçta belki sese önem veriyorsunuz belki rahatlığa belki oyun performansına vb ona göre tercih yapabilirsiniz.

peki sizce red mi speed silver mı xpg için
Hocam etiketlediğiniz arkadaş başka bir forumda Gateron G Pro switchler Cheryy'den daha iyi diye belirtmişti. muhtemelen K68 önerir ama ikiside çok kaliteli switchlerdir biri Gateron daha iyi diyor biri Chery bana kalsa k68'in beyaz modelini seçerdim çünkü gözüme çok hoş geliyor. ama şöyle bir şey var sizin seçiminize bağlı bir şey sonuçta switch kalitesini geçtim mesala %60 mı istiyorsunuz tam boy mu veya Bluetooth olması sizin açınızdan iyi mi gerek yok mu gibi sorular sorun kendinize yani bence bir yerden sonra kişisel tercih önemli. Ayrıca Red mi Silver mı demişsiniz silver oyunlar için daha iyi diye biliyorum size kalmış bir şey dediğim gibi sonuçta belki sese önem veriyorsunuz belki rahatlığa belki oyun performansına vb ona göre tercih yapabilirsiniz.
Ayrıca şimdi bir daha baktım XPG de multimedya tuşu falan da var bilek desteği de var bunları da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Son düzenleme:

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül

Ayrıca şimdi bir daha baktım XPG de multimedya tuşu falan da var bilek desteği de var bunları da göz önünde bulundurabilirsiniz.
birbirini nötrlüyor artı ve eksileri o yüzden karar veremedim k68 e bakınca hotswap ve kablosuz xpg ye bakıncada daha geniş ve ses tuşu fln var bilemedim hangisini alacağımı

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
birbirini nötrlüyor artı ve eksileri o yüzden karar veremedim k68 e bakınca hotswap ve kablosuz xpg ye bakıncada daha geniş ve ses tuşu fln var bilemedim hangisini alacağımı
Gerçi hot swap olmaması kötü bir özellik hocam bence K68 tercih etmek az da olsa mantıklı olabilir ama yine de size kalmış ayrıca bence beyaz olan model çok güzle duruyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,178
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom