Neler Yeni

🔥İndirim Xprime Oyuncu Koltuğu İndirimleri 3799₺ Cool, King, Omega Modelleri

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
3800 bile pahalı değil mi? Bir koltuk sonuçta hocam :D Lafım sadece bu markaya değil komple oyuncu koltuklarına. Normal bir ofis koltuğu ile aralarında ne fark var ki? Tabi artık kafalıksız bel desteği kaliteli olan bir koltuk bile 1000 lira :D Ama bu koltukların fiyatı giriş seviyesi işlemci+anakart fiyatı ediyor :D?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
3800 bile pahalı değil mi? Bir koltuk sonuçta hocam :D Lafım sadece bu markaya değil komple oyuncu koltuklarına. Normal bir ofis koltuğu ile aralarında ne fark var ki? Tabi artık kafalıksız bel desteği kaliteli olan bir koltuk bile 1000 lira :D Ama bu koltukların fiyatı giriş seviyesi işlemci+anakart fiyatı ediyor :D?
4 yıl önce 7500e komple salona koltuk takımı aldım Saloni'den tabii ki pahalı hocam ama hayat pahalı yani :) Ucuza ne kaldı ki?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
4 yıl önce 7500e komple salona koltuk takımı aldım Saloni'den tabii ki pahalı hocam ama hayat pahalı yani :) Ucuza ne kaldı ki?
Dediğim genel pahalılık değil hocam. Koltukların genel değeri :D Şu pahalılığın içinde bir ayrı pahalı oluyor bu arkadaşlar.

batuu123

80+ Bronze
ne yazık ki neredeyse 2 kattan fazla kar marjıyla satıyorlar.. sattıkları koltukların maaliyetleri 30-40 dolar.. walmartta bu koltuklardan daha ucuza çok daha özel ve güzel koltuklar var ısıtmalı, rahat, ayak destekli ve a kalite.. https://www.walmart.com/browse/home/gaming-chairs/4044_103150_97116_9559238

GirayHan

80+ Gold

..............

80+ Bronze
Hocam ben geçen ay çok araştırdım 1000 liraya ofis koltuğu yok 2-2.5 da kalitesiz koltuklara vermektense bunlar mantıklı geliyor. İhtiyacınız olursa anlarsınız olmuyor yani öyle 1000 liraya ofis koltuğu alayım

bluenstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hüseyin Y.

şunları görünce ne kadar dandik koltuklara o paraları veriyoruz.

GirayHan

80+ Gold
Bende yok, ama aynı modeli alan başkasında olur mu bilemiyorum.
Belki sen alcan sana denk gelecek.
Sadece deneyimimi paylaşıyorum.
sorun burda. belli bir üretim standart'ı yok ve bu yüzden nette ki yorumlar bence doğru. güvenli bölge olan dxracer'e gideceğim.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
178/ 105 kilo öneri var mı? Alınır mı bu koltuk???
bu kilolarda denemeden internetten siparişle koltuk almayın. Tip olarak benzer gözüken modeller bile rahatlık açısından fark ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun burda. belli bir üretim standart'ı yok ve bu yüzden nette ki yorumlar bence doğru. güvenli bölge olan dxracer'e gideceğim.
O da okuduğuma göre çinden getirtiyormuş , yanlışım var ise düzeltirsiniz. Hawk veya xdrive bakın derim. Ben de adore'den satın alacaktım fakat şikayetvar da çok şikayet var haklarında.

GirayHan

80+ Gold
bu kilolarda denemeden internetten siparişle koltuk almayın. Tip olarak benzer gözüken modeller bile rahatlık açısından fark ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O da okuduğuma göre çinden getirtiyormuş , yanlışım var ise düzeltirsiniz. Hawk veya xdrive bakın derim. Ben de adore'den satın alacaktım fakat şikayetvar da çok şikayet var haklarında.
sokağa para atmaya gerek yok hocam ya. Türk firmaları dxracer'ın "X" 'ni araklasın anca. Gelişme yok hala aynı kafa. dxracer yada e-blue falan alacağım sanırım. 4-5 k buna verip 1 yıl sonra çöp olacağına 10k veririm en azından 2-3 yıl rahat kullanırım. adore de sağlam zaten tam müşteri odaklı firma sorun olursa ilgilenirler.

Son düzenleme:

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
sokağa para atmaya gerek yok hocam ya. Türk firmaları dxracer'ın "X" 'ni araklasın anca. Gelişme yok hala aynı kafa. dxracer yada e-blue falan alacağım sanırım. 4-5 k buna verip 1 yıl sonra çöp olacağına 10k veririm en azından 2-3 yıl rahat kullanırım. adore de sağlam zaten tam müşteri odaklı firma sorun olursa ilgilenirler.
Siz bilirsiniz hocam tercih sizin. Ben xdrive dan yana kullandım tercihimi.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,359
İsim
Çağatay
2022 ocak ayında kullanmaya başladığım king fabric hala sağlam ve konforlu. 190 boyum ve 95 kg tek dezavantajı benim için boyun yastığı tam denk gelmiyordu o da çok sorun değil.

Top Bottom