Neler Yeni

İnceleme Xrancer Boss Oyuncu Koltuğu İncelemesi

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
GÜNCELLEME: Yaşadığım sorunlarla ilgili Bir şekilde yardımcı oldular. 👌

Herkesse Merhabalar, Bugün çoğunuzun beklediği bir inceleme olan Xrancer Boss'un incelemesini yapıyoruz. Haydi Başlayalım.

Öncelikle Koltuğu Xrancer'ın kendi sitesinden 885 TL'ye temin ettim. Boss Sarı olan modelini tercih ettim. Ayak olarak da mavi tercih ettim.
1617267604474.png

1-Koltuğun Yapısı ve Ergonomisi
Öncelikle 1.83 Boy ve 89 kilo ile koltuğa rahat sığdığımı söyleyebilirim. Özellikle iri yapılı arkadaşlara boss modelini öneririrm.
Fileli ofis koltuğundan geçtiğimden dolayı ilk oturuşta bir garipsedim. Hafif sırt ağrıları oldu. Lakin baş ve bel yatığını kendime göre uygun konuma getirince gayet rahatladım. Rahatlık olarak gayet güzel olduğu söylenebilir.

Koltuğun Ölçüleri;
OTURUM GENİŞLİK:45cm
OTURUM DERİNLİK:50cm
OTURUMDAN İTİBAREN SIRT YÜKSEKLİK:85cm

2-Koltuğun Bize Sunulan Özellikleri
Koltuğun özelliklerine gelirsek;

-Ayarlanabilir Sırt Açısı: 90-180 derece

1617267554776.png

-3D Kolçaklar
İleri-Geri
Yukarı-Aşağı (kademeli geçiş)
Sağa-Sola
Ayrıca söylemek isterim ki gerçekten yumuşak bir dokuya sahip

-Deri Ve Kumaş Bir Yapı
Oturum sırt bölgesi bel destek ve boyun destek bölümleri uzun oturumlarda özel terletmeyen soft kumaş bulunuyor. Diğer bölümlerinde ise 1. sınıf esnek deri bulunuyor.

-Ploretan İç Sünger
Sitede yazan kısım;
''Xrancer tarafından özel üretilen yüksek yoğunluklu sünger ile rahat ve konforlu bir deneyim seni bekliyor. Yumuşak dolgu yapısı bel ve sırt kısmını kavrayan özelliği ile her oturuşta rahatlığı fark edeceksiniz. Xrancerın iç ploretan süngeri zaman geçtikçe dökülmez, erime yapmaz, sertleşmeye neden olmaz. Rahatlığa yeni bir boyut kazandırır.''

Ayrıca kalite olarak en iyilerden sünger yoğunluğu olarak en kalitelilerinden (sünger yoğunluğu) 60dansite sünger kullanılmış.

-Taşıyabildiği Ağırlık Kapasitesi
Belirtilene göre 130 kg'a kadar bir taşıma kapasitesine sahip.

-Amortisor
4 Class bir amortisör kullanılmış.

-Yaylanma
Geriye yatma kısmı dışında oturak ile beraber geriye 15 derece yaylanabiliyorsunuz.

-İç İskelet Ve Mekanizma
Metal bir iç iskelete sahip , Çift kollu mekanizması ile bir kolu yukarı-aşağıya bir kolu ise yaylanma özelliğine sahip.

-Koltuğun Kendi Ağırlığı
26kg bir Ağırlığa Sahip

3-Renk ve Model Seçenekleri
Ekran Alıntısı 1.PNG
Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Ekstra Seçenekler:

Ayak Rengini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. İsterseniz ek olarak 100TL karşılığı (size özel üretim yaptıkları için) isim artı logo ekletebiliyorsunuz.

Kendi Yorumum:
Kollar için satın alırken telefon aracılığı ile sallandığı söylendi. Kollar sallanıyor ama öyle elinle tutup salman lazım. Aşağı Yukarı ileri geri biraz zor hareket ediyor. ileride düzeliceği söylendi. Sallanmanın normal kullanımda hiisettireceğini düşünmüyorum.

Fiyat ve Kargo
Fiyat olarak iki tane kupon kodu kullandığım için 810 TL ye düştü. Normal Kuponsuz Fiyatı 990TL . Sonradan arıyarak 2 kupon kullanmanın yasak olduğu bu durumda kargoyu bizim ödememiz gerektiği söylendi. Kabul Etim. Hafta Sonu Verilen Siparişim Çarşamba Günü Elime Ulaştı. 75TL bir kargo ücreti ödedim. Başak nakliyat adlı bir firma getirdi. Kargo da ezik vb durum söz konusu değildi.
Kupon kısmına gelince satıcı ile konuştuğumda 2 tane kullanımda olan kupon verdi. Kuponların ikiside bir yayıncıya özel biri hazreti yasuo ya (sponsor oldular yeni yasuo ya) biri de melisa adlı bir yayıncıya zel indirim kuponu foruma özel bir indirim kodu alamadım ki gerek de kalmadı. Aşağıya bıraktığım kuponlardan yanlı9zca birini kullanabilirsiniz. Şunu da belirtiyim İstanbul İçi Elden Almak isterseniz kargo ve teslimat payı düşüyor. İstanbul içi elden alırsanız ayrıca birde kupon kullanırsanız 825,800TL gibi bir fiyata düşüyor sanırsam
Melissa -90TL
hazretiyasuo -90TL
Detaylı bilgi için ;
https://xrancer.com/ veya Bu numaradan ulaşabilirsiniz +90 542 662 92 37

Evet dostlar bugün baktığımızda 800TL bandında alınabilecek en iyi fiyat performans koltuğu incelemiş olabiliriz gerek fonksiyonları gerek konforu olsun.

Sürç-i Lisan Ettiysek Affola
Vesselam

Ekler

• Photo_1617352930257.jpg
    Photo_1617352930257.jpg
    1.1 MB · Hit: 440
Son düzenleme:

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o kadar kişi bekliyordu kimse yazmamış

besdokuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
ssssssssa
güzel olmuş dersteydim görmedim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,864
İsim
Mert Can Ergün
uzun süre oturunca popo da ağrı falan oluyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

eline sağlık

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun süre oturunca popo da ağrı falan oluyor mu

eline sağlık
uzun kullanım sonuçları gelicek şuan sabahtan beri oturuyorum gayet rahat bazı ofis koltukları gibi yastık gibi değil ama rahat

Eline sağlık.
güzel olmuş dersteydim görmedim
teşşekür ediyorum

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
Herkesse Merhabalar, Bugün çoğunuzun beklediği bir inceleme olan Xrancer Boss'un incelemesini yapıyoruz. Haydi Başlayalım.

Öncelikle Koltuğu Xrancer'ın kendi sitesinden 885 TL'ye temin ettim. Boss Sarı olan modelini tercih ettim. Ayak olarak da mavi tercih ettim.
Alıntıyı görüntüle

1-Koltuğun Yapısı ve Ergonomisi
Öncelikle 1.83 Boy ve 89 kilo ile koltuğa rahat sığdığımı söyleyebilirim. Özellikle iri yapılı arkadaşlara boss modelini öneririrm.
Fileli ofis koltuğundan geçtiğimden dolayı ilk oturuşta bir garipsedim. Hafif sırt ağrıları oldu. Lakin baş ve bel yatığını kendime göre uygun konuma getirince gayet rahatladım. Rahatlık olarak gayet güzel olduğu söylenebilir.

Koltuğun Ölçüleri;
OTURUM GENİŞLİK:45cm
OTURUM DERİNLİK:50cm
OTURUMDAN İTİBAREN SIRT YÜKSEKLİK:85cm

2-Koltuğun Bize Sunulan Özellikleri
Koltuğun özelliklerine gelirsek;

-Ayarlanabilir Sırt Açısı: 90-180 derece

Alıntıyı görüntüle

-3D Kolçaklar
İleri-Geri
Yukarı-Aşağı (kademeli geçiş)
Sağa-Sola
Ayrıca söylemek isterim ki gerçekten yumuşak bir dokuya sahip

-Deri Ve Kumaş Bir Yapı
Oturum sırt bölgesi bel destek ve boyun destek bölümleri uzun oturumlarda özel terletmeyen soft kumaş bulunuyor. Diğer bölümlerinde ise 1. sınıf esnek deri bulunuyor.

-Ploretan İç Sünger
Sitede yazan kısım;
''Xrancer tarafından özel üretilen yüksek yoğunluklu sünger ile rahat ve konforlu bir deneyim seni bekliyor. Yumuşak dolgu yapısı bel ve sırt kısmını kavrayan özelliği ile her oturuşta rahatlığı fark edeceksiniz. Xrancerın iç ploretan süngeri zaman geçtikçe dökülmez, erime yapmaz, sertleşmeye neden olmaz. Rahatlığa yeni bir boyut kazandırır.''

Ayrıca kalite olarak en iyilerden sünger yoğunluğu olarak en kalitelilerinden (sünger yoğunluğu) 60dansite sünger kullanılmış.

-Taşıyabildiği Ağırlık Kapasitesi
Belirtilene göre 130 kg'a kadar bir taşıma kapasitesine sahip.

-Amortisor
4 Class bir amortisör kullanılmış.

-Yaylanma
Geriye yatma kısmı dışında oturak ile beraber geriye 15 derece yaylanabiliyorsunuz.

-İç İskelet Ve Mekanizma
Metal bir iç iskelete sahip , Çift kollu mekanizması ile bir kolu yukarı-aşağıya bir kolu ise yaylanma özelliğine sahip.

-Koltuğun Kendi Ağırlığı
26kg bir Ağırlığa Sahip

3-Renk ve Model Seçenekleri
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ekstra Seçenekler:

Ayak Rengini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. İsterseniz ek olarak 100TL karşılığı (size özel üretim yaptıkları için) isim artı logo ekletebiliyorsunuz.

Kendi Yorumum:
Kollar için satın alırken telefon aracılığı ile sallandığı söylendi. Kollar sallanıyor ama öyle elinle tutup salman lazım. Aşağı Yukarı ileri geri biraz zor hareket ediyor. ileride düzeliceği söylendi. Sallanmanın normal kullanımda hiisettireceğini düşünmüyorum.

Fiyat ve Kargo
Fiyat olarak iki tane kupon kodu kullandığım için 810 TL ye düştü. Normal Kuponsuz Fiyatı 990TL . Sonradan arıyarak 2 kupon kullanmanın yasak olduğu bu durumda kargoyu bizim ödememiz gerektiği söylendi. Kabul Etim. Hafta Sonu Verilen Siparişim Çarşamba Günü Elime Ulaştı. 75TL bir kargo ücreti ödedim. Başak nakliyat adlı bir firma getirdi. Kargo da ezik vb durum söz konusu değildi.
Kupon kısmına gelince satıcı ile konuştuğumda 2 tane kullanımda olan kupon verdi. Kuponların ikiside bir yayıncıya özel biri hazreti yasuo ya (sponsor oldular yeni yasuo ya) biri de melisa adlı bir yayıncıya zel indirim kuponu foruma özel bir indirim kodu alamadım ki gerek de kalmadı. Aşağıya bıraktığım kuponlardan yanlı9zca birini kullanabilirsiniz. Şunu da belirtiyim İstanbul İçi Elden Almak isterseniz kargo ve teslimat payı düşüyor. İstanbul içi elden alırsanız ayrıca birde kupon kullanırsanız 825,800TL gibi bir fiyata düşüyor sanırsam
Melissa -90TL
hazretiyasuo -90TL
Detaylı bilgi için ;
https://xrancer.com/ veya Bu numaradan ulaşabilirsiniz +90 542 662 92 37

Evet dostlar bugün baktığımızda 800TL bandında alınabilecek en iyi fiyat performans koltuğu incelemiş olabiliriz gerek fonksiyonları gerek konforu olsun.

Sürç-i Lisan Ettiysek Affola
Vesselam
Yeni gördüm ellerine sağlık

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Aga istanbulda oturuyorum fakat araba fln yok taşınabilir mi ? Otobüsle fln

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
fotoğraflar paylaşır mısın biraz

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yeni gördüm ellerine sağlık
şuanda koltuk baya yamuk duruyor kol kısmı elimde kaldı almayın şuan detaylı fotoğraf ekliycem satıcı le iletişime geçmeye çalışıyorum

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Koltuğa yamuk olan kısma dizimlr sertçe bastırırsam düzelme olurmuş kol için yenisini gönderebileceklerini söylediler alt kısımda plastikte ufak çatlak vardı kargo da olmuştur dediler Herhangi bri sorun da yenisini göndeririz dediler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,059
Üyeler
147,276
Son üye
barqin
Top Bottom