Neler Yeni

Yardım XRancer Premıo Extra Black oyuncu koltuğu alınır mı ?

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murathan Sel
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, Oyunlar
Instagram
murathan_sel
Steam
MuratHan The Unbeaten
Discord
! MuratHan #0612

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
hocam zaten şuan iki markada indirimde ben işten geldikten sonra maks. 2.5 saat oturuyorum bilgisayarın karşısına gerek var mı o kadar para vermeye ?
hocam maks 2.5 saat oturuyorsan xrancer alman da cok gereksız olur. çek salondan bi tekli koltuk bak rahatına :D

-xxx-

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam maks 2.5 saat oturuyorsan xrancer alman da cok gereksız olur. çek salondan bi tekli koltuk bak rahatına :D

hocam aslında şuan öyle yapıyorumda hem misafir gelince tabureye kalıyoruz hemde işten geldik yorgunuz 2 saat keyif atalım diyoruz benim masa biraz yükseltisi fazla valo falan oynarken kolum yukarı doğru bükülüyor aim'im kaçıyor aslında bu sebeplerden dolayı almak istiyorum

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
hocam aslında şuan öyle yapıyorumda hem misafir gelince tabureye kalıyoruz hemde işten geldik yorgunuz 2 saat keyif atalım diyoruz benim masa biraz yükseltisi fazla valo falan oynarken kolum yukarı doğru bükülüyor aim'im kaçıyor aslında bu sebeplerden dolayı almak istiyorum
hocam karar sizin tabi ki ama ofis koltugu da düşünebilirsin rahat olanlarından bakarsın kendi şehrinde de bakıp alabılırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,957
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom