Neler Yeni

Yalnızlığın çözümü nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ahmet
pfp ile konu başlığının uyumluluk şaka mı

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
Kanka zaten arkadaş ortamım geniş. kendimi yalnız hissediyorum
o zaman yakın arkadaş edinmelisin, çağırdığın zaman gelecek derdin olduğunda mesela forumda konu açmak yerine ona anlatabileceğin(bunu yanlış anlayabilirsin o yüzden parantez açma gereği duydum. Kötü bir şey söylemiyorum aklına forum yerine arkadaşın gelirse senin için daha iyi olur.) para muhabbeti sıkıntı olmayacak senin olmadığında o karşıladığı onun olmadığında senin karşıladığın, güven sorunu olmayan, kız meselelerini rahatça konuşabileceğin kısacası hareketlerinden dolayı seni yargılamayacak sana ayak uyduracak bir arkadaş seni yalnızlıktan iter.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
992
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
o zaman yakın arkadaş edinmelisin, çağırdığın zaman gelecek derdin olduğunda mesela forumda konu açmak yerine ona anlatabileceğin(bunu yanlış anlayabilirsin o yüzden parantez açma gereği duydum. Kötü bir şey söylemiyorum aklına forum yerine arkadaşın gelirse senin için daha iyi olur.) para muhabbeti sıkıntı olmayacak senin olmadığında o karşıladığı onun olmadığında senin karşıladığın, güven sorunu olmayan, kız meselelerini rahatça konuşabileceğin kısacası hareketlerinden dolayı seni yargılamayacak sana ayak uyduracak bir arkadaş seni yalnızlıktan iter.
öyle birisi vardı zaten, oda terk edince çıkmaza düştüm

The Semih

80+ Silver
Yalnızlığı seviyorum kişilik yapım böyle, hayatıma insanlar sokmayı denedim zamanında fakat olmuyor, kafa yapıları benimle çok zıt bu zamana kadar 100 den fazla insan silmişimdir. Bu sebepten beni sevmeyenlerde var çok kolay çıkarıyorum hayatımdan insanları.

Kuş besliyorum kuşlarla aram daha iyi insanlara göre :D evde beslemiyorum bu arada doğadaki kuşları evcilleştirdim baya evime felan geliyorlar gidiyorlar.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
pcustasi1
Çözüm önerisi bulunamayan rezalet bir şey.
Ben bu olayı şuna bağlıyorum . Gelişmekte veya gelişmiş olan ülkeler de insanlar genellikle evlilik ve birliktelikten uzaklaşır . Yanlızlığa gider . Tabii kendi görüşüm bu . Audi'ci bana A,k,P'li dersen seni bulurum

Sunset'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Osman Çelik
yanlızlığın çözümü yoktur ,yanlızlık dönemsel fikir ayrılıklarıdır.

Top Bottom