Neler Yeni

Yardım yan monitörde tam ekran oynayamıyorum

aslak35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aslak
yakın zaman da yan monütör aldım ve onda oyun oynuyorum 27 inç olup laptopumdan daha büyük bir ekranı olduğu için ancak bir türlü oyunlarda yan monütörde tam ekran oynayamadım f11 e bastığımda oyun direk laptopumun ekranında açılıyor ve tam ekran oluyor ancak 27 inç yan monütörde tam olmuytor bu sorunu nasıl çözebilirim ayarlardan yan monütörü ana ekran olarak belirledim gine olmuyor

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
yakın zaman da yan monütör aldım ve onda oyun oynuyorum 27 inç olup laptopumdan daha büyük bir ekranı olduğu için ancak bir türlü oyunlarda yan monütörde tam ekran oynayamadım f11 e bastığımda oyun direk laptopumun ekranında açılıyor ve tam ekran oluyor ancak 27 inç yan monütörde tam olmuytor bu sorunu nasıl çözebilirim ayarlardan yan monütörü ana ekran olarak belirledim gine olmuyorKardesim hicbir fikrim yok ama belki cozunurluktendir. Ben de ayni sekilde kullaniyorum ama hic dedigin gibi olmadi. Sectigin monitor (1 veya 2 numarali monitor) uzerinden cozunurluk ayarlarina bi bak. Her monitor icin ayri cozunurluk ayari kullaniyosun, yan monitor icin kuklandigin cozunurluk ayarina bi bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom