Neler Yeni

Yani çıkacak sistem ve ithalat yasağı hakkında bilgi

RmzDayi

80+ Silver
Aynen biliyorum ama işte yeni çıkacak sistemi de bekliyoruz belki bir açıklama olur diye açtım postu.
muhtemelen parçaları vs hazırdır ama instagram hikayelerinde demişti abdullah benim kazancım yok sadece fiyatta indirim yaptırmak için uğraşıyorum. Belki de onun pazarlığı veya ayarlaması yapılıyordur. O işler parça birleştirmekten emin ol daha zorlu bir süreç. Yoksa haftada bir sistem yayınlanır :)

Aiszrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali İhsan Sezer
muhtemelen parçaları vs hazırdır ama instagram hikayelerinde demişti abdullah benim kazancım yok sadece fiyatta indirim yaptırmak için uğraşıyorum. Belki de onun pazarlığı veya ayarlaması yapılıyordur. O işler parça birleştirmekten emin ol daha zorlu bir süreç. Yoksa haftada bir sistem yayınlanır :)
Parçalar hazırdır fiyatı tartışılıyordur diosun yani

RmzDayi

80+ Silver
Bekleyeceğiz zaten başka şansımız yok
aynen bekleyelim, ama yine f/p olacağı kesin. Sistem daha yeni çıktı ayrıca mevcut durum düşünülürse zaten incehesap/sinerji/itopya ağzına kadar siparişle dolmuş durumda mevcut siparişleri bi göndersinler hele. Dolu bardağa su doldurmanın bi anlamı yok. İnsanlar zaten sabırsız firmalar ilave teknik eleman da istihdam etmiyor veya edemiyor bu yüzden biraz zaman geçmesi iyi olacaktır. Son sistem 800 adetten fazla satmış 800 er adet anakart ram vs vsvs demek. Bir de bu stok durumunu tedarik etme durumu da var. Firmalar bir de bu durumlar ile savaş halinde. Zaten stok sorunu olduğu biliniyor

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
Yasak yok arkadaşlar kırmızı hata geçtiler. Yani sistem yavaşlatıldı denetim arttığı için. Yavaşlatılma ithalatı azaltır doğrudur ama ithalat durdu bitti gibi şeyler değil.

Aiszrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali İhsan Sezer
Yasak yok arkadaşlar kırmızı hata geçtiler. Yani sistem yavaşlatıldı denetim arttığı için. Yavaşlatılma ithalatı azaltır doğrudur ama ithalat durdu bitti gibi şeyler değil.
Aynen haklısın zaten sonradan belirttim yanlış kurduğumu ama bu da ciddi anlamda etkileyecektir

bekir.440

80+
2020 yılının gazabı...

Söyleyecek çok şey var ama işin sonu kötü :).
İşi siyasete vurmayalım bence şuan global bir salgın mevcut tek Türk hükümeti değil tüm hükümetler ekonomik zarar almadan işin içinden çıkmaya çalışıyor. Hükümeti bu dönemde yaptığı isleri eleştirmek doğru olmaz hele ki tek bir vatandaşı için uçak kaldıran bir hükümeti. Eğer yasak varsa muhakkak geçicidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
sizce sistem hangi site üzerinden satışa sunulacak ??

VitoScaletta

80+ Gold
ekonomi olarak ne zaman güzel günler görücez cidden mutlu olarak ürün satın alıcaz acaba en ufak bir şey satın alınca bile acaba fiyatı düşermi acaba yükselirmi acaba daha iyisi varmı ne zaman düzelir bu ekonomi ne zaman güler yüzümüz ne zaman

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İşi siyasete vurmayalım bence şuan global bir salgın mevcut tek Türk hükümeti değil tüm hükümetler ekonomik zarar almadan işin içinden çıkmaya çalışıyor. Hükümeti bu dönemde yaptığı isleri eleştirmek doğru olmaz hele ki tek bir vatandaşı için uçak kaldıran bir hükümeti. Eğer yasak varsa muhakkak geçicidir.

Burda bir konuşursam söyliyecek şeyim çok, fakat tabii ki de hükümetin yaptığı güzel şeyler var. Sağlık konusunda türkiyeye güvenirim yıllardır en iyi doktorlar bu ülkeden çıktı ve devam ediyor aynı şekilde. Ama işte her şey uçak kaldırmak yada iyi doktorlarla bitmiyor, herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Burda hem millet hem devlet düzen içinde olmalı, fakat daha yeni haberini gördüm yasağa rağmen bir kaç "inatçı" diyeceğim ağır konuşmak istemiyorum, 45 kişi cenaze namazı kılmışlar, corona virüsünden ölmüş birinin cenazesi. Sonuç ne dersen, sonuçta 45 kişinin corona virüs kaptığı ortaya çıktı. Yani ne denirki :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yönetimden kastınızı biraz açar mısın merak ettimde? Aydınlat beni :D

Biraz açılırsa bolca kural ihlali olur sonra sıkıntı yaşarız, herkesin düşüncesi kendisinde kalsın :).

Top Bottom