Neler Yeni

Yanımda yemek taşısam sıkıntı olur mu ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Spora başladım 175 75kg yum yağ oranım oldukça yüksek kütüphaneye tavuk pilav yada tavuk makarna tarzı şeyler götürsem sıkıntı olur mu dışarıya koku verme bozulma vs kütüphane ve otobüs serin oluyor sadece bi 10dk sıcakta kalıyorum yürüme otobüs bekleme derken

Eğer götüremezsem tavuk döner adana kebab tarzı yemekler yiyorum baya zararlı tabii ki bunlarda

Sabah gidip akşam geliyorum eve

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Emre siyah
götürmende sıkıntı olmaz da kütüphaneden dışarı çıktığında sizde sistem nasıl bilmiyorum 45dk mola verebiliyorsun ve çantalarını bıraktığında yerin vs kapılamıyor dışarıda yiyorum ben genelde sizde de böyle ise dışarda ye bir şey olmaz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,356
İsim
Olcay akbulut
koku verir hocam ya, onun yerine açık havada yeseniz daha iyi olur, insanlar rahatsız olur tavuk kokusu sıcakta baya

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
Goturebilirsin sıkıntı olmaz. Benden genelde işte yiyeceğim tavuk pilavı sabah pişirip yanıma alıyorum öğlen 4-5 gibi yiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama kesinlikle açık havada yiyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren Şahin
Spora başladım 175 75kg yum yağ oranım oldukça yüksek kütüphaneye tavuk pilav yada tavuk makarna tarzı şeyler götürsem sıkıntı olur mu dışarıya koku verme bozulma vs kütüphane ve otobüs serin oluyor sadece bi 10dk sıcakta kalıyorum yürüme otobüs bekleme derken

Eğer götüremezsem tavuk döner adana kebab tarzı yemekler yiyorum baya zararlı tabii ki bunlarda

Kanka ben 185 70 kiloyum bende zayıf ama yağlıyim yediğim yağa gidiyor bende başlayacam spora hedef 75 kilo

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
koku verir hocam ya, onun yerine açık havada yeseniz daha iyi olur, insanlar rahatsız olur tavuk kokusu sıcakta baya
Yaz günü tavuk sıkıntı hemen tüketilmesi gerek
götürmende sıkıntı olmaz da kütüphaneden dışarı çıktığında sizde sistem nasıl bilmiyorum 45dk mola verebiliyorsun ve çantalarını bıraktığında yerin vs kapılamıyor dışarıda yiyorum ben genelde sizde de böyle ise dışarda ye bir şey olmaz
Yazmayı unutmuşum kütüphane bomboş mahalle kutupphanesi yeni keşfettim kppsiciler var full sadece 5-6 kişi yanda park var bide kütüphanenin etrafida oturmaya felan müsait

İçerde yemicem tabii ki sadece düzgün bir kap kullansam çantada koku yapar mı veya bozulur mu diye soruyorum

Kanka ben 185 70 kiloyum bende zayıf ama yağlıyim yediğim yağa gidiyor bende başlayacam spora hedef 75 kilo
Biraz dikkat edersen baya iyi gelişirsin hocam başarılar

Goturebilirsin sıkıntı olmaz. Benden genelde işte yiyeceğim tavuk pilavı sabah pişirip yanıma alıyorum öğlen 4-5 gibi yiyorum

Ama kesinlikle açık havada yiyin
Kap önerin var mı hocam plastik kaplar sıkıntılı diyorlar cam ve metal de biraz ağır kalıyor

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,091
İsim
Batuhan

bir şey Olmaz Hoccam .

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
Yazmayı unutmuşum kütüphane bomboş mahalle kutupphanesi yeni keşfettim kppsiciler var full sadece 5-6 kişi yanda park var bide kütüphanenin etrafida oturmaya felan müsait

İçerde yemicem tabii ki sadece düzgün bir kap kullansam çantada koku yapar mı veya bozulur mu diye soruyorum

Biraz dikkat edersen baya iyi gelişirsin hocam başarılar

Kap önerin var mı hocam plastik kaplar sıkıntılı diyorlar cam ve metal de biraz ağır kalıyor
Ben normal 3lu sefer tasında taşıyorum. O kadar ağır değiller ve gene sıcak kalıyorlar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arslan Turan
Dışarıya çıkıp yersin en kötü usta bir şey olmaz. Dışarıdan yemekten her türlü iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,068
Üyeler
149,829
Son üye
lowarcase
Top Bottom