Neler Yeni

Yanımdaki Beni Rahatsız Ediyor

hpxtech

80+
Ya arkadaşlar hep mi beni bu tipler buluyor ya anlamıyorum. İngilizce dersinde hoca yerleri değiştirdi ve beni sınıfın yelloz kızıyla oturttu. Derste sürekli ağlıyor çantasını bile sıraya koymuyor sürekli bakıyor bir de bizim sıra duvar tarafında bunun yüzünden derse de katılamıyorum çık diyemiyorum çık desem sınıftakiler de dalga geçer bakar bu da öyle yapar. Lütfen tavsiye verin.

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayrıl şu okuldan artık
Hocam her şey bana patlıyor ya. Tam diyorum oh rahatım 1 ay sonra tekrar başlıyor hep böyle oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar sorun yaşadığına göre sorun sensindir belkide (opsiyonel)
Hocam bunlar tartıştığı erkeklerle oturmak isterler beni napsınlar anca böyle yaparlar işte. Öğretmenlerde diyor bunlar şımarmaya başlamış diye. Aynı konuları açıyorum ama cidden her zaman yaşıyorum ama bir süre bir şey yaşamayınca diyorum kurtuldum hemen sonra geri başlıyorlar. (ARKADAŞLAR CİDDEN TROLL DEĞİLİM)

Son düzenleme:

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
ayrıl (okuldan) knk

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Berat fatih
Ya arkadaşlar hep mi beni bu tipler buluyor ya anlamıyorum. İngilizce dersinde hoca yerleri değiştirdi ve beni sınıfın yelloz kızıyla oturttu. Derste sürekli ağlıyor çantasını bile sıraya koymuyor sürekli bakıyor bir de bizim sıra duvar tarafında bunun yüzünden derse de katılamıyorum çık diyemiyorum çık desem sınıftakiler de dalga geçer bakar bu da öyle yapar. Lütfen tavsiye verin.
okuma kardeşim okuma. beynin yoksa okuma. AYRIL

hpxtech

80+
okuma kardeşim okuma. beynin yoksa okuma. AYRIL
Bugün de aynı şeyi yaptı bir tane bir şey dedim değişik değişik sesler çıkardı bağırdı falan bıktım artık ya.

Hocam ileride daha büyük dertlerim olacak biliyorum ama yine de rahatsız ediyor.

tadına bakılmayan yelloz kalmasın ;)
Hocam bir kere laf ettim kız sınıfta çığlık atmaya falan başladı ya.

ayrıl (okuldan) knk
Hocam hep böyle sıkıntılar yaşıyorum her yanıma biri gelsin hep böyle oluyor.

Son düzenleme:

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
Bugün alper (isim veriyorum forumdaysa ) diye kamil fizik sözlüsünden 25 aldı bende güldüm sonra geldi tokat attı senmisin bana tokat atan dedim tuttum boğazından yatırdım yere tam boğazını sıkarken ayırdılar

Top Bottom