Neler Yeni

YAPIKREDİ MÜŞTERİ OL 300TL KAZAN(HARCAMA YAPMADAN BONUS ALABİLİRSİNİZ)

freygasm

80+ Gold

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak

freygasm

80+ Gold

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak

freygasm

80+ Gold
paycell oluyor mu hocam
deneyebilirsiniz hocam onu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar arkadaşım paycell ve naysa yükle şeklinde denediğinde bonus gelmedi sanırım fixlediler ben o şekilde yaptığımda gelmişti. 250tl+ herhangi bir harcama yaptığınız takdirde bonusunuz yükleniyor. Referanssız üye olursanız kampanyaya dahil olamıyorsunuz. İşlemi 1 ay içinde yapmanız gerek. Eğer kartı beklemek istemiyorsanız üye olurken "tl card istiyorum" gibi bir seçenek olavK onu seçtiğinizde üyelik sonrası hesabınıza 1tl atıp aktif ediyorsunuz,sonrasında dijital kart oluşturup harcamanızı yapıp kampanyaya dahil olabiliyorsunuz ve o hafta içinde bonusunuz geliyor. Bu puan ise hepsi burada, a101-bim-migros vs de geçiyor. Hepsi buradadan da aynı şekilde bakiye alabiliyorsunuz mesela steam cüzdan, yemek sepeti bakiye, valorant, lol points gibi gibi.

Son düzenleme:

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak
deneyebilirsiniz hocam onu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar arkadaşım paycell ve naysa yükle şeklinde denediğinde bonus gelmedi sanırım fixlediler ben o şekilde yaptığımda gelmişti. 250tl+ herhangi bir harcama yaptığınız takdirde bonusunuz yükleniyor. Referanssız üye olursanız kampanyaya dahil olamıyorsunuz. İşlemi 1 ay içinde yapmanız gerek. Eğer kartı beklemek istemiyorsanız üye olurken "TL card istiyorum" gibi bir seçenek olavK onu seçtiğinizde üyelik sonrası hesabınıza 1tl atıp aktif ediyorsunuz,sonrasında dijital kart oluşturup harcamanızı yapıp kampanyaya dahil olabiliyorsunuz ve o hafta içinde bonusunuz geliyor. Bu puan ise hepsi burada, a101-bim-migros vs de geçiyor. Hepsi buradadan da aynı şekilde bakiye alabiliyorsunuz mesela steam cüzdan, yemek sepeti bakiye, valorant, lol points gibi gibi.
Hocam sizide cok rahatsiz ettim kusura bakmayin ama ben hesap actim davet kodu atan kisiye 50 puan geldi ama benim hesaba gelmedi henuz aradan baya da bi zaman gecti nasil bir yol izlemem gerek

freygasm

80+ Gold
Hocam sizide cok rahatsiz ettim kusura bakmayin ama ben hesap actim davet kodu atan kisiye 50 puan geldi ama benim hesaba gelmedi henuz aradan baya da bi zaman gecti nasil bir yol izlemem gerek
Ne kadar zaman geçti hocam? Referans kullanılan kişiye anında geçiyor kullanana 7-14gün içerisinde oluyor

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak

freygasm

80+ Gold

freygasm

80+ Gold
Beyler 250tl harcamadan 250tl bonusu da almak isteyenler yeni yöntem bulduk, ilk mesajı düzenledim oradan yapabilirsiniz:p

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
samed erden
referansla üye olmadım ama yapı krediye yeni kayıt oldum 250 tl benim içinde geçerli mi

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak
Beyler 250tl harcamadan 250tl bonusu da almak isteyenler yeni yöntem bulduk, ilk mesajı düzenledim oradan yapabilirsiniz:p
Valla aşırı mantıklı reis eyvallah yapmayı deniycem fakat kart gelmeden alışveriş yaptırmadı bana onu nasıl çözdünüz

Top Bottom