Neler Yeni

Yaptigim isten kazabdigim para haram olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ahmet köklü
18 yasindayim internetten is yapiyorum dine dikkat eden birisiyim cosino oynayan kanallar ile iletisimi olan biri yazdi bana ve kumarda kazabc elde eden kisilerin videolarin atip onlari katladigi yerde bass hareketli vb. Seyler yapicam basit zor degil gunde 10 15 tane istiyor tanesi 30 40 tl ortalama gunah haram olurmu cok korkuyorum yani harama girmek istemiyorum sizce haram parami ben sadece editi yapicam

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
18 yasindayim internetten is yapiyorum dine dikkat eden birisiyim cosino oynayan kanallar ile iletisimi olan biri yazdi bana ve kumarda kazabc elde eden kisilerin videolarin atip onlari katladigi yerde bass hareketli vb. Seyler yapicam basit zor degil gunde 10 15 tane istiyor tanesi 30 40 tl ortalama gunah haram olurmu cok korkuyorum yani harama girmek istemiyorum sizce haram parami ben sadece editi yapicam
Kumar oynamaya tesvik videolarina katkida bulunuyorsun. Ben yapmazdim. Sakat is.

Lian_GR

80+
geçmiş olsun

Son düzenleme:

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet Yıldırım
dostum bende 23 yaşımdayım sanaldan paramı kazanıyor ve yazılım okuyorum yazılım alanında da sanaldan çalışıyorum açık konuşayım isteyen haramzade isteyen görmemiş desin çok da şeyime ama gerçek bu bende ona bakarsan işletim sistemi ve uygulama cracklame üzerine uğraşıyorum 23 yaşımda son model telefonum bilgisayarım herşeyim son model bu sabahta ilk arabamı aldım kendime. Haram olup olmayışı umrumda hiç değil müslüman da değilim zaten. Yani ne kadar legal ne kadar zararlı zararsız tartışlır tabii
Yazdığın şeyin konuyla alakası sıfır. Adam haram olur mu diyor sen müslüman değilim diyorsun. Yaptığın şey insanların emeklerini hiçe saymak, toplum ahlakından yoksun biri olarak insanları saptırmaman gerektiğini düşünüyorum Crack'e devam et patlar bir gün başına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kumara teşvik etmek haram olur muhtemelen.

Lian_GR

80+
Uygunsuz Dil
Yazdığın şeyin konuyla alakası sıfır. Adam haram olur mu diyor sen müslüman değilim diyorsun. Yaptığın şey insanların emeklerini hiçe saymak, toplum ahlakından yoksun biri olarak insanları saptırmaman gerektiğini düşünüyorum Crack'e devam et patlar bir gün başına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kumara teşvik etmek haram olur muhtemelen.
1079 mesajlı hayatı none olan dostum !!!! kıskanma lütfen kıskanma allah var allak allakkkk :D çarpar dimi knk :D

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
1079 mesajlı hayatı none olan dostum !!!! kıskanma lütfen kıskanma allah var allak allakkkk :D çarpar dimi knk :D
ne alaka şimdi :d herkese saygım var da bunu özellikle belirtmek için konuyla alakasız yorum yapmak da güzelmiş.

Sonuç olarak kumar sitesinin kurulmasında veya işlemesinde katkın olacak bu da dolaylı yoldan haram olur diye düşünüyorum. bence hiç bulaşma 3-5 kuruş için değmez. onun yerine herhangi bir yerde garsonluk komilik falan için iş araştır belki bulursun 1 ayda buradan kazanacağın paranın 2-3 katını kazanırsın.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı
dostum bende 23 yaşımdayım sanaldan paramı kazanıyor ve yazılım okuyorum yazılım alanında da sanaldan çalışıyorum açık konuşayım isteyen haramzade isteyen görmemiş desin çok da şeyime ama gerçek bu bende ona bakarsan işletim sistemi ve uygulama cracklame üzerine uğraşıyorum 23 yaşımda son model telefonum bilgisayarım herşeyim son model bu sabahta ilk arabamı aldım kendime. Haram olup olmayışı umrumda hiç değil müslüman da değilim zaten. Yani ne kadar legal ne kadar zararlı zararsız tartışlır tabii
Konuyla alakasız hangi araba? Meraktan soruyorum.

Lian_GR

80+

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet Yıldırım
Ahahahahhahaha kıskandığımı sanman çok komik olmuş. Dinden bahsetmedim. Toplum ahlakı diye bir konu var dinden tamamen bağımsız. İnsanların emeklerini çalarak para kazanıyorsun. Zor durumda kalınca craclere hile de atıp insanların paralarını da çalarsın. Bu yaptığın da çok farklı değil zaten. İnsanların seni kıskandığını düşünerek devam et. Ahlaksız biri olarak yaşayacaksın. İnsanların emeklerini çalmış biri olarak öleceksin. Hepsi bir şekilde döner sana merak etme.

eneskaya6

80+ Silver
Konu ile alakası sıfır. Anlattıklarına gelecek olursak senin yaptığın şeyleri yapmadan daha cok kazandım bende simdi gelip bos bos hayat hikayesi mi yazayım...
parayı calisir kazanirsin ama karakter olmadı mı parayla elde edilecek bisey degil genc dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,032
Üyeler
156,715
Son üye
Kayhem
Top Bottom