Neler Yeni

Yardım Yardım Arkadaşlar Friby Venom Fc-9270G Kasa aldım

beritankorkusuz

80+ Silver
Yukarıda belirtmiş olduğum kasayı satın aldım; fanları biraz geriye monte ederek hava akışını sağladım .Fakat kasanın psu sesi Pubg gibi oyunlarda yük binince baya bir artıyor . Ve sanki sürtüyor ama sürteceğini sanmıyorum. Sice sorun ne olabilir ve yeni psu ya geçmelimiyim gerek var mı 500 -600 tl daha fazla vermeye ? Yani sorunum ses değil ; psu ya bir şey olur mu ? Onun dışında çok memnunum.

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
PSU ya bir şey olacağını sanmıyorum fakat sistemin tamamının heba olmasındansa 600 tl vermeyi hor görmem

beritankorkusuz

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSU ya bir şey olacağını sanmıyorum fakat sistemin tamamının heba olmasındansa 600 tl vermeyi hor görmem
Ryzen 5 3600 kullanıyorum ve stok fanı yeterli gelmiyor bunun için sıvı soğutma alacaktım. Yani aynı kasayı kullanan baya arkadaşım var ve hiç kimsede ses dışında sorun yok. Sizce sıvı soğutma yerine psu mu alayım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ryzen 5 3600 kullanıyorum ve stok fanı yeterli gelmiyor bunun için sıvı soğutma alacaktım. Yani aynı kasayı kullanan baya arkadaşım var ve hiç kimsede ses dışında sorun yok. Sizce sıvı soğutma yerine PSU mu alayım ?
?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,135
Üyeler
149,496
Son üye
moonlight_
Top Bottom