Neler Yeni

yardım Gmail hesabı nasıl açılır

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
arkadaşlar gmail hesabı açacağım ama telefon numarası istiyor bir türlü aşamadım telefon numarası istemesini yeni bir gmail hesabı oluşturamıyorum nasıl oluşturabilirim telefon onaysız. nedenini sormayın lazım aktif olarak kullanacağım eğer 4 hesap açma hakkını doldurmamış olanlar varsa bana yardımcı olabilir mi.

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Ben telefon üzerinden gmail hesabı açarken telefon numarası istemiyor diye biliyorum. Bende istemiyordu.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben telefon üzerinden gmail hesabı açarken telefon numarası istemiyor diye biliyorum. Bende istemiyordu.
4 tane hesaba kadar müsade ediyor ama sonra ne yaptıysam açamadım 4 hakkımı kullandım

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
4 tane hesaba kadar müsade ediyor ama sonra ne yaptıysam açamadım 4 hakkımı kullandım
Dediğinizi test etmek için bir daha hesap açmaya çalıştım, yine açabiliyorum. Telefon ayarlarından "hesaplar" kısmından açmaya çalışıyorsunuz değil mi?

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dediğinizi test etmek için bir daha hesap açmaya çalıştım, yine açabiliyorum. Telefon ayarlarından "hesaplar" kısmından açmaya çalışıyorsunuz değil mi?
ben ios kullanıyorum bilgisayardan deniyordum olmuyor bir hesap açıp bana verebilirmisiniz ben herşeyini sonra değiştiririm

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
android telefondan acinca sormaz numara bilgisayardan acarsan numara ister. android telefondan ac hesap

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
android telefondan acinca sormaz numara bilgisayardan acarsan numara ister. android telefondan ac hesap
bizim evde android cihaz yok yoksa ben youtube da gördüm baz yöntemler ama benim telefonumda olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,019
Üyeler
157,182
Son üye
ouzi
Top Bottom