Neler Yeni

Yardım - Ölü piksel var sanırım. Bu nedir?

hosea

80+
Merhaba arkadaşlar dün itopyadan ViewSonic'in VX2428 model monitörünu aldım ve ps4e bağladım ytden video açarken ekranın sağında yeşil kırmızı bazen de mavi bir çizgi oluyor ölü piksel mi başka bir şey mi anlamadım bilen birisi yardımcı olabilir mi lütfen kutudan çıkarıp kullanmaya başlayalı bı kaç saat oldu sadece iade mi edeyim garanti kapsamına girer mi bu
IMG_20240101_163548.jpg

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Benim bildiğim ekran darbe alınca böyle olur. Benim tabletim vardı onda da aynısı oldu yere düşünce. Başkalarına da danış istersen ama ben edebiliyorsam iade ederdim.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
garantiyle uğraşma, direkt iade et ya da monitörü çok beğendiysen değişim talep et.

ConquerorXIV

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar dün itopyadan ViewSonic'in VX2428 model monitörünu aldım ve ps4e bağladım ytden video açarken ekranın sağında yeşil kırmızı bazen de mavi bir çizgi oluyor ölü piksel mi başka bir şey mi anlamadım bilen birisi yardımcı olabilir mi lütfen kutudan çıkarıp kullanmaya başlayalı bı kaç saat oldu sadece iade mi edeyim garanti kapsamına girer mi buAlıntıyı görüntüle
başka kablo ile dene

hosea

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim ekran darbe alınca böyle olur. Benim tabletim vardı onda da aynısı oldu yere düşünce. Başkalarına da danış istersen ama ben edebiliyorsam iade ederdim.
Darbe vesaire almadı kutudan çıkardım kurdum ve böyleydi yine de teşekkürler

ENDER.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ender serce
ÜRÜN HASAR ALMIŞ İADE

Top Bottom