Neler Yeni

Yardım Yardıma ihtiyacım var

Steqra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Yabangülü
Selamlar
2019 Kasım ayında Abdullah abinin incelemesi üzerine Gamepower saber almıştım. Ürün elime ulaşamadı sıkıntılar olmuş kırılmış vs. aynı üründen olmadığını söylediler(incehesap) bende gamepower katana ile değiştim.
Gamepower Katana ile deneyimim çok kötü oldu 4 kez 2 - 3 ay arayla tuşlarında yazılımsal hatadan kaynaklı tuşlar basmadı. Her seferinde garantiye yolladı merhaba tamir ettik falan dediler. Aynı sıkıntı ile şuan karşı karşıyayım. Arıyorum ve iade istiyorum diyorum 2 kere iade istediğim halde tamir edip geri yolladılar. Bu konutu açma sebebim nereye başvurabilirim öğrenmek istiyorum. Araştırdım ve aynı ürün aynı sebepten 2 kere arıza yaparsa ürünü iade alabilmem gerekiyor (en azından tüketici haklarında böyle yazıyor) hangi şekilde bu ürünün iadesini alabilirim lütfen yardımcı olun az önce aradım ve iade talebim reddedilmiş olduğunu öğrendim ve artık bu ürünü kullanmak istemiyorum. Nereye şikayet edebilirim nereye başvurup iadesini alabilirim altı üstü 250-300 tl.

Konuda bir yanlış yaptıysam kusruma bakmayın ürün gelmeden bu konuyu çözmek istiyorum.

Kloroz

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emirhan mete
tüketici hakem heyetine başvur

MzK47555

80+