Neler Yeni

Yardım Yardımınıza İhtiyacım Var (Telefon Tepki Vermiyor)

phoboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
alihan
Merhabalar, samsung s7 edge telefonum sarjdayken ışığı yanık biçimde ekran gitti. Kilit açmaya çalıştım, kapatmaya çalıştım hiçbir tepki vermedi ardından kasayı söküp bataryanın kablosunu çıkarıp taktım. Tekrar power tuşuna basıp açtığımda ise samsung yazısında takılı kaldı. Birkaç deneme sonucu bootloop'a girdiğini düşünerek fabrika ayarlarına geri döndürmek için recovery mod'u açtım. Wipe data / factory reset butonunu seçerek onayladım fakat bu kısımda sürekli error vererek yine orada döngüye girdi ardından tekrardan telefonu kapadım ve hiç tepki vermemeye başladı. Sarja takıyorum ne bir ışık ne titreme. Power tuşuna basılı tutuyorum yine bir şey yok. Ses kısma, artırma, power, home tuş kombinasyolarının hepsini denedim hiçbir tepki vermiyor telefon. Ne yapmam gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim. (Aşamaları internetten bulup 3 fotoğraf şeklinde ekledim 3.kısımda error verdi.)

Ekler

• 1.png
    1.png
    109.8 KB · Hit: 38
  • 2.png
    2.png
    248.4 KB · Hit: 41
  • 3.png
    3.png
    94.6 KB · Hit: 30

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
Çözümünü burada zor bulursunuz hocam. Ne olduğu bile tam belli değil. En iyisi güvenilir bir teknikservise götürmek.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
durduk yere sistem çökmüş harddisk veya parça arızalanmış olabilir. şuan tek yapabileceğin hafıza kartına s7 edge rom bulup atmak ordaki menüden attığın romu yüklemek işe ramazsa servise götürmelisin

phoboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
alihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
durduk yere sistem çökmüş harddisk veya parça arızalanmış olabilir. şuan tek yapabileceğin hafıza kartına s7 edge rom bulup atmak ordaki menüden attığın romu yüklemek işe ramazsa servise götürmelisin
bilgisayar görmüyor telefonu, açılmıyor yani hiçbir tepki yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şan Özşaho
dostum şuanda aynı sorunu ben yaşıyorum acaba çözebildin mi sorun neyden kaynaklıymış ?

Top Bottom