Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ss atın ben de destekliyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa bayaner
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Destekleyen yazsın karşılıklı 1 kişi yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert hüseyin yıldırım
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
Arkadaşlar çok az bi desteğe ihtiyacım var forumda gördüğüm 3 kişiye yardım ettim şuna bi el atsanızda alsam
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ss atın ben de destekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert hüseyin yıldırım
Buradan davet linki atabiliyor muyuz peki beyler
Atabiliyorsak benim bu arkadaşlar lütfen %98 oldu
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Şimşek
%99 indirim mi!

destekleyeni desteklerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Küloğlu
%99 indirim mi!

Tıklarsanız sevinirim

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa bayaner
%99 indirim mi!

destekleyeni desteklerim

Furkan destekledim sıra sende :)
%99 indirim mi!

Ekler

• 74F23E1F-598A-47CB-AB6F-78D236587FDC.png
    74F23E1F-598A-47CB-AB6F-78D236587FDC.png
    686.3 KB · Hit: 18
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom