Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
hasan furkan arı
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Yaptım kardeşim karşılıklı yapmak isteyenler için link bırakıyorum yapanlar SS atsın hemen size dönerim

!

Ekler

• Screenshot_2021-03-07-15-27-03-728_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2021-03-07-15-27-03-728_com.mi.globalbrowser.jpg
    544.9 KB · Hit: 20

Zafik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
GörkemYıldırım
Arkadaşlar çıkan vergiyi nerde görüyoruz. Ben bulamadım da.
Ve buna yardım ederseniz çok sevinirim

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Yaptım kardeşim karşılıklı yapmak isteyenler için link bırakıyorum yapanlar SS atsın hemen size dönerim

!

Yaptım yardım sende

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ss atın ben de destekliyorum

ETReVeNGe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren TOY
Bir şey sorucam bu indirimi yüzde yüz yapmazsak alma zorunluluğumuz yok değil mi ?

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hadi bakalım ben de bir mesaj yazmış olayım.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
Yaptım yardım sende
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
1600 mesaj?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar çıkan vergiyi nerde görüyoruz. Ben bulamadım da.
Ve buna yardım ederseniz çok sevinirim
Eğer indirimi tamamlarsanız satın ala tıklayınca ürün kargo ve vergi tutarı yazıyor

nefersefa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veli Sefa BOYACI
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
İyi günler. Arkadaşım davet ediyorum lakin oradaki yüzdelik dolmuyor?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
%99 indirim mi!

%99 indirim mi!

Ekler

• Screenshot_20210307_153505_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20210307_153505_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    368 KB · Hit: 19

kitkeys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
SALİH KARA
%99 indirim mi!

Mesaj otomatik birleştirildi:

yardım lütfen
%99 indirim mi!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,359
Üyeler
157,063
Son üye
notpoz