Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bizon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
alp alp
1.5 l bir dilim kaldı beyler yardım

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Sarikhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Sarı
Arkadaşlar Yardım Edip SS atın bende size yardım edeyim.

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Flexery

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Oğuz
http://a.aliexpress.com/_mLBGBqL
Yardım arkadaşlar yardım edene yardım ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden çok az ilerliyor

Son düzenleme:

furkoi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
%99 indirim mi!

Olum bunu çok istiyorum be herkesin linkine sırasıyla basıyorum hepimize çıksın.
%94 olmuş beyler hadi be 😌.

iep_yk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
İbrahim Emir Polat

Hadi beyler az kaldı

PC aldım klavye yok. Çok ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Cem Usanmaz
Burası ne olmuş böyle herkes davet kodunu atıyor. Yasak değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eray Badem
Yardım eden ss atsın yardım ederim

furkoi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
%99 indirim mi!

ugurgns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
Karşılıklı yardımlarşmak isteyen yazsın

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ensar
%99 indirim mi!

batuhan0088

80+ Bronze
%97 civarında arkadaşlar bir el atıverin şunu alayım.

ugurgns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
%99 indirim mi!
Az kaldı yardım edermisiniz?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom