Neler Yeni

Yarı Profesyonal Lehim Seti Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
Bütçe
900
Merhaba forum sakinleri. Evde kullanmak için yarı profesyonel lehim seti almak istiyorum.
Bu ürün işimi görür mü? Bu tarz setleri almak mantıklı mı ya da havya, pasta, lehim gibi ürünleri ayrı ayrı almak mı mantıklı? Bütçe 800-900 civarı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Barış
evin yakinlarinda lehimle ugrasan elektronikciler falan varsa onceden kullandiklarini ucuza satarlar

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Merhaba forum sakinleri. Evde kullanmak için yarı profesyonel lehim seti almak istiyorum.
Bu ürün işimi görür mü? Bu tarz setleri almak mantıklı mı ya da havya, pasta, lehim gibi ürünleri ayrı ayrı almak mı mantıklı? Bütçe 800-900 civarı.
Acelesi yoksa Aliexpress den bak. 300-400TL bandına çantalı full takım set satıyorlar. Ben almıştım bir tane ihtiyacım oldukça kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acelesi yoksa Aliexpress den bak. 300-400TL bandına çantalı full takım set satıyorlar. Ben almıştım bir tane ihtiyacım oldukça kullanıyorum.
Acelesi yok. Aldığınız üründen Memnun musunuz? Link atabilir misiniz?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Acelesi yok. Aldığınız üründen Memnun musunuz? Link atabilir misiniz?
Bir bakayım aynı satıcı aynı ürün mevcutsa atayım.
Ben memnunum bayağı işimi gördü. Tek memnun olmadığım kısmı lehim teli ve pastası. Düşük kalite koymuşlar fiyattan kısmak için. Havyanın ucuna lehim yapışıyordu ama yine de iş görüyor tabii ki de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@BarisSeyhan benim aldığım mevcut değilmiş. Alternatif baktım ve bendeki setin aynısını hatta daha iyisini buldum. Yorumlara bakıp öyle al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir bakayım aynı satıcı aynı ürün mevcutsa atayım.
Ben memnunum bayağı işimi gördü. Tek memnun olmadığım kısmı lehim teli ve pastası. Düşük kalite koymuşlar fiyattan kısmak için. Havyanın ucuna lehim yapışıyordu ama yine de iş görüyor tabii ki de.

@BarisSeyhan benim aldığım mevcut değilmiş. Alternatif baktım ve bendeki setin aynısını hatta daha iyisini buldum. Yorumlara bakıp öyle al.
Teşekkürler bi bakayım.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Teşekkürler bi bakayım.
Bunun başlığını aratıp benzer ürünlere de bakabilirsin. Bu arada ürün seçeneği kısmı var fotoğraflara aldanıp direk sipariş etme. Seçeneklerde ne olduğuna bak. Alırsın sadece havya gelebilir dikkat et.

Bir de yeni hesap oluşturup alırsan daha ucuza indirimli gelir.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Standart lehim için bu kadar şeye gerek yok, ama genel olarak işini görür.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Lehim tellerinde pasta var zaten. Ayriyeten almaya gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Barış Seyhan
Bunun başlığını aratıp benzer ürünlere de bakabilirsin. Bu arada ürün seçeneği kısmı var fotoğraflara aldanıp direk sipariş etme. Seçeneklerde ne olduğuna bak. Alırsın sadece havya gelebilir dikkat et.

Bir de yeni hesap oluşturup alırsan daha ucuza indirimli gelir.
Aliexpress'ten bu ürünün "Black set1 EU plug" modelini aldım umarım işimi görür. Yeni hesap açtım vergisiyle beraber 525 TL'ye geldi.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Aliexpress'ten bu ürünün "Black set1 EU plug" modelini aldım umarım işimi görür. Yeni hesap açtım vergisiyle beraber 525 TL'ye geldi.
Hayırlı olsun hocam, zaten bu setlerde ürünler hep aynı. Benim setteki havya cımbız ve diğer ekipmanlar vs. hepsi aynı bu senin aldığınla. Çokta fiyat oynamamış ben alalı 2 yılı geçti, 150-200 bandına almıştım.

Top Bottom