Neler Yeni

Yarın implant yaptırıyorum tecrübeli olan var mı ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,599
İsim
oğuzhan ege
yabancı bi tik daha pahali tabi yerliye göre ödeme gücün varsa tabii ki tercihim benimde yabancı olurdu zaten o vidalar minnacık bişi :kekw:
valla sıkıntısız bir şekilde ameliyatı geçireyimde iyice uyuştursunlar böyle tedavi hastane işleri beni çok geriyor malesef. :D

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Sağlık sektöründe de neredeyse her sektörde olduğu gibi Amerikan ve Alman malı ürünler iyidir. Mantıklı bir seçim yapmışsınız. İlk implant yaptıran kişi siz değilsiniz. O yüzden rahat olun. Hekiminizi dinleyin yeterli. Geçmiş olsun.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,599
İsim
oğuzhan ege
Sağlık sektöründe de neredeyse her sektörde olduğu gibi Amerikan ve Alman malı ürünler iyidir. Mantıklı bir seçim yapmışsınız. İlk implant yaptıran kişi siz değilsiniz. O yüzden rahat olun. Hekiminizi dinleyin yeterli. Geçmiş olsun.
teşekkür ederim peki genelde iş yerinde sigara çok tüketiyorum yarından ameliyattan sonra 3 ay bi süreç var dikiş vb gibi galiba o süre bittikten sonra sigara kullanımına devam etsem çok sorun olur mu acaba ?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
teşekkür ederim peki genelde iş yerinde sigara çok tüketiyorum yarından ameliyattan sonra 3 ay bi süreç var dikiş vb gibi galiba o süre bittikten sonra sigara kullanımına devam etsem çok sorun olur mu acaba ?
Sigara kanser yaptığı kanıtlanmış nadir şeylerden bir tanesi ayrıca birçok hastalık için de predispozan faktör. Hayat kaliteniz için sigarayı bırakmanızı tavsiye ederim. Dental tedavilerde de prognozu kötü etkiler. Ben sigarayı bırakmak için destek almanızı öneririm.

grasdiyas

80+ Silver
3ay içemiyorsun sonrada içemez ise hem cep hemde hayat kaliten artar hem okadar da bağımlı değilsen cidden içme ne gerek var elin ağzın kötü kokuyor unut gitsin düşün me bile hobiler edin aklına bile gelmez sigara içen arkadaşlarınız dan ise yavaştan uzaklaşma vakti gelmiş bence

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,599
İsim
oğuzhan ege
Sigara kanser yaptığı kanıtlanmış nadir şeylerden bir tanesi ayrıca birçok hastalık için de predispozan faktör. Hayat kaliteniz için sigarayı bırakmanızı tavsiye ederim. Dental tedavilerde de prognozu kötü etkiler. Ben sigarayı bırakmak için destek almanızı öneririm.
Teşekkür ederim bu süreç içerisinde elimden geleni yaparım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3ay içemiyorsun sonrada içemez ise hem cep hemde hayat kaliten artar hem okadar da bağımlı değilsen cidden içme ne gerek var elin ağzın kötü kokuyor unut gitsin düşün me bile hobiler edin aklına bile gelmez sigara içen arkadaşlarınız dan ise yavaştan uzaklaşma vakti gelmiş bence
Teşekkür ederim bu süreç içerisinde elimden geleni yaparım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,293
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath