Neler Yeni

Yaşadığım garip bir sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yeşim Yüksel
Merhabalar, bugün işten geldim ve bilgisayarımı açtım normal şekilde asus yazısını gördüm fakat windows ekranı açılacağı zaman no signal yazısı çıktı ve bu böyle devam etti ben de merak ettim acaba sorun kablomda mı diye HDMI kablosu ile bağladım ve HDMI ile bağladığımda windows ekranını görebiliyordum daha sonra sorun benim bilgisayarımda mı diye görmek için displayport kablosunu kardeşimin bilgisayarına taktım ve onda windows ekranı geliyordu ve bu da sorunun benim bilgisayarımda olduğunu kanıtlamıştı ben de çözüm olarak ne yapsam diye düşünürken madem görüntü bios ve windows öncesi ekrana geliyor o zaman format deneyeyim diyip format attım ve şu an düzeldi sanırım fakat anlamadığım şey şu HDMI kablosu ile windows ekranı görüntüsü geliyorken displayport ile neden gelmiyordu? Çok garip bir durum

Ensy58

80+ Bronze
Ekran kartınızın dp girişi bozulmuş olabilir mi? dp kablosu kardeşinizin bilgisayarında çalışıyormuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
emre-tutar
Giriş bozuk diye format atmakta bambaşka bir seviyeymiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yeşim Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş bozuk diye format atmakta bambaşka bir seviyeymiş.
Demek istediğinizi anlıyorum ben de çok şaşırdım sorunun format atınca düzelmesine
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atmak isteme sebebim görüntünün windows ekranı öncesinde geliyor olmasından dolayıydı windows ekranına kadar görüntü geliyorsa sorun ekran kartı girişi kaynaklı değildir diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartınızın dp girişi bozulmuş olabilir mi? dp kablosu kardeşinizin bilgisayarında çalışıyormuş
ben de öyle düşündüm fakat format attım ve şu anda kendi bilgisayarımdan displayport girişinden bağlanmış şekilde yazıyorum...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,682
Üyeler
141,174
Son üye
werturqe
Top Bottom